Паноптикум. Література. Статті та есеї - Анатолий Днистровый: купить книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100025460)
kniga.biz.ua

Паноптикум. Література. Статті та есеї

Код: 2100025460
Купить Паноптикум. Література. Статті та есеї Анатолий Днистровый
300 грн
Есть на складе

В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ при стоимости заказа от 990 грн
50 грн Укрпочта на отделение
70 грн Новая Почта на отделение/почтомат
95 грн доставка курьером
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Анатолий Днистровый
Издательство Yakaboo Publishing
Cтраниц 304
Год 2024
ISBN 978-617-8222-54-3
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге Паноптикум. Література. Статті та есеї

До уваги читача — серія сучасної української літератури, яка твориться у наш час, в Україні і поза нею, і є потужним свідченням того, наскільки сильним і розмаїтим сьогодні є українське слово і українська культура. Це особливо цінно і важливо для нації, яка відстоює у війні право бути і творити власну культуру. Серія поєднує твори як вже відомих авторів, так і яскраві дебюти, бо тут всі — СередСвоїх, тут місце поважній поезії і легкій прозі, драмі і роману, есеям і повісті, критичним нарисам і новелістиці. Творчість авторів, представлених у серії, поєднана із візуалами від українських художників, картини яких презентовано на обкладинках книг. Будьмо СередСвоїх
 
Про книжку:
У виданні представлені аналітичні, літературно-критичні, літературознавчі, культурно-філософські есеї та статті Анатолія Дністрового, написані упродовж останніх 25 років і присвячені знаковим постатям, темам і процесам як світової літератури, так і української літературної традиції. «Паноптикум. Література» — це своєрідна «книга спостережень» автора, багатовекторний аналіз літератури, критичний огляд особистого творчого шляху в контексті розвитку українського літературного процесу крізь призму змін культури та глобальних трансформацій у соціумі. Для широкого кола читачів та всіх, кому цікава фахова літературна аналітика.
 
Про автора:
Анатолій Дністровий — романіст, поет, есеїст, художник, влогер. Народився 1974 року в Тернополі. Член Українського ПЕН, засновник та учасник літературної групи «Друзі Еліота» (1993−1996). Закінчив історико-філологічне відділення Ніжинського державного педагогічного інституту імені Миколи Гоголя (1997), захистив дисертацію, присвячену розумінню історії представниками українського радикального націоналізму в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (2000). Кандидат філософських наук (2001). Викладав у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та Університеті Масарика (Чехія, Брно), працював дослідником у Національному інституті стратегічних досліджень (Україна, Київ). Автор понад 25 книжок поезії, прози, літературознавчої та політико-філософської есеїстики, збірок дитячих віршів. Останні книжки: поетичні збірки «Чорна п’ятниця» (2022), «Дні тривог» (2023), романи «Б-52» (2019), «Пацики» (2020, п’яте видання), «Тибет на восьмому поверсі» (2023, третє видання), «Сіра пейна» (2023), нонфікшн «Розмови з інтелектуалами: інтерв’ю ідей» (2022) і «Битва за життя: щоденник 2022 року» (2024). Поетичні, прозові та есеїстичні твори Анатолія Дністрового перекладено англійською, німецькою, італійською, чеською, польською, естонською, литовською, грузинською, вірменською, сербською, білоруською мовами і відзначено кількома преміями. Як художник працює в техніці графіки та станкового живопису з 2013 року. Персональні виставки проходили в галереях Києва і Тернополя. Живописні роботи Анатолія Дністрового зберігаються у Національному музеї Тараса Шевченка, Харківському літературному музеї, у приватних колекціях в Україні, Молдові, Франції, Канаді. Остання виставка: «Папір: роботи при свічках» (Київ, Простір PEN Ukraine, 2023), в основі якої були картини, створені художником при свічках під час зимового блекауту в Києві у 2022–2023 роках. На платформі YouTube автор має власний канал гуманітарно-культурологічного спрямування «Анатолій Дністровий». У травні 2022 року долучився до Сил оборони України. Офіцер.

Добавить свой отзыв о книге
Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Якби він був зі мною ...
Лора Новлин
Панк 57 ...
Пенелопа Дуглас
Залишся, якщо кохаєш ...
Колин Гувер
Я, “Побєда” і Берлін ...
Кузьма Скрябин
Покинь, якщо кохаєш ...
Колин Гувер
Кров і попіл. Із крові й попелу ...
Дженнифер Арментроут

Книги автора/издательства

Паноптикум. Політика. Статті та есе ...
Анатолий Днистровый
Перший кий Будича. Оповідання ...
Анатолий Днистровый
Привиди ...
Анатолий Днистровый
Битва за життя. Щоденник 2022 року ...
Анатолий Днистровый
Сіра пейна ...
Анатолий Днистровый
Розмови з інтелектуалами ...
Анатолий Днистровый
Дні тривог. Поезії ...
Анатолий Днистровый

Сегодня купили