Нова книжка Оксани Тодорової від Асоціації корпоративних медіа України. Проєкт створений для вашого розвитку і гнучкої екологічної трансформації.
У цій книжці ми
• зібрали для вас колекцію унікальних кейсів зі сфери корпоративних медіа мирного часу — переможців і учасників конкурсу «Найкраще корпоративне медіа України»;
• проаналізували зміни пріоритетів у комунікаціях бізнесу за перші місяці масштабної агресії рф;
• усвідомили дієві інструменти корпоративних комунікацій — теорію сторітелінгу;
• розглянули виклики у стилі лідерства воєнного часу і зібрали концепції трансформації (теорія «Спіральна динаміка» , U-теорія Отто Шармера), практики життєстійкості, які дадуть змогу поліпшити якість життя і підвищити ефективність ухвалення рішень у бізнесі.
Також ми доповнили видання авторськими кейсами представників українського і міжнародного бізнесу.
Свій досвід в окремому розділі представили:
Вікторія Торяник, директор департаменту бренду і комунікацій, Credit Agricole Ukraine;
Крістіна Кривошеїна, керівник напрямку корпоративних комунікацій і зв’язків з громадськістю Acino в Україні та у країнах СНД;
Ірина Проніна, HR & Legal Director at Lantmännen AXA;
Олександр Шевченко, керівник відділу комунікацій, маркетингу і досвіду пасажирів, «Укрзалізниця».
Відгуки перших читачів книжки:
Андрій Длігач, засновник Advanter Group, доктор економічних наук, професор: «Кожен освітній проєкт, який реалізується під час війни, — це маніфест нашої перемоги, упевнений крок до модернізації країни».
Дмитро Олтаржевський, доктор наук із соціальних комунікацій, професор: «Уранці 24 лютого, коли Київ здригнувся від перших вибухів і сирен, на мій телеграм посипались запитання від студентів: «Що нам робити?», «Чи відбудуться онлайн-заняття?» Мені коштувало неймовірних зусиль опанувати себе і впевнено відповісти, що навчання не скасовується. Попри шалений стрес ми таки провели пару, на якій говорили про корпоративні комунікації. На прощання я сказав, що все буде добре і ми обов’язково зустрінемося знову… Я не мав жодних сумнівів, що ми переможемо у цій страшній війні, що настане мир і почнеться час відбудови. Але для цього нам потрібно багато працювати, вчитися самим і готувати майбутніх фахівців. Тому сьогодні ця книга набуває особливої цінності. У ній є оптимізм, глибокі думки, живі приклади й важливі сенси зі сфери бізнес-комунікацій. Вона стане ідеологічним містком між нашим розбомбленим минулим і чудовим мирним майбутнім».
Олексій Радян, CEO в «Жан niche concept»: «“Бізнес повинен працювати!” — За місяці війни це стало аксіомою. У кожного бізнесмена тепер своя, нехай далеко не така за значимістю, як на передовій, але все ж таки битва. Ми зобов’язані докладати зусиль, підлаштовуватися під нові реалії, вірити й працювати на перемогу. Ми повинні підтримувати команду, бути максимально близькими до клієнтів, доносити правду про Україну партнерам з європейських країн. І в цих завданнях професійний підхід у корпоративних комунікаціях має особливе значення».
Євген Веліканов, СЕО в IPay.ua:«Кожен день ми робимо вибір між тим, що правильно, і тим, що легко. Розвивати компетенції, життєстійкість і самосвідомість сьогодні надважливо. Ми маємо й надалі об’єднуватись навколо спільних сенсів, нарощувати технологічну й інтелектуальну перевагу. Завдяки цій книзі ми зможемо обмінюватись досвідом у корпоративних комунікаціях і розробляти візію майбутнього України. Тил — наш фронт. Тримаймо його до перемоги!»
Уривок з книги