Пес на ім’я Мані або абетка грошей - Бодо Шефер: купити книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Пес на ім’я Мані або абетка грошей

Код: 4727
150 грн
Є на складі
В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА по Києву і Україні при вартості замовлення від 1000 грн.
При замовленні на меншу суму доставка кур'єром - 45 грн. Детальніше

Оплата
Готівкою при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Бодо Шефер
Видавництво Видавництво Старого Лева
Сторінок 224
Рік 2014
ISBN 978-966-2909-30-2
Обкладинка тверда
Мова Українська
Формат 60x88/16 (145x210 мм.)
Експерти
рекомендують
Сергій Біденко

Про книгу Пес на ім’я Мані або абетка грошей

Ця книга входить в Комплект "Кіра і Мані"

(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)

У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою " Мани, или Азбука денег. 2-е изд".

Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим правильно розпоряджатися грошима. 

Книжка фінансового консультанта, письменника і бізнесмена Бодо Шефера вчить дітей правильному ставленню до грошей. Але вона стане у пригоді і дорослим, котрі захочуть прислухатися до порад і зробити своє життя вільним від фінансових клопотів.

"Если вы хотите, чтобы ваши дети, повзрослев, твердо стояли на собственных ногах, тогда эта книга - находка для вас. Рассказывая удивительную историю дружбы "финансово образованной" собаки и девочки, автор ненавязчиво обучает многим жизненно необходимым качествам: умению правильно распоряжаться деньгами, определять свои цели в соответствии со своими интересами и способностями, реализовывать даже кажущиеся невероятными планы, быть щедрыми во всех смыслах и при этом неизменно преуспевать. 

Эта взрослая книга для детей (или детская книга для взрослых) будет интересна всем, кто мечтает о финансовой свободе".

Про автора
Бодо Шефер – фінансовий консультант номер один у Європі, письменник і бізнесмен. Його семінари з успіхом проходять у багатьох країнах світу – Німеччині, Бельгії, США, Австралії, Туреччини. Бодо Шефер є неперевершеним практиком в області тайм-менеджменту і по управлінню фінансами, володіє неординарним мисленням, за що і отримав широку популярність.

Коли хлопчику було 6 років, батько надовго потрапив до лікарні. Маленький Бодо, сидячи біля ліжка батька, щодня чув, що люди скаржилися на брак грошей. Саме тоді шестирічний хлопчик вирішив до тридцяти років стати мільйонером. У шістнадцять років він виїхав до Каліфорнії. Провчившись шість років, Шефер кинув юридичний факультет і почав торгувати тканинами і дешевими мексиканськими прикрасами.

Провівши аналогію зі спортом і згадавши, що навіть у самих знаменитих спортсменів завжди є тренери, він вирішив, що йому теж потрібен «фінансовий тренер». Після довгих пошуків Шефер знайшов свого наставника, відвідавши захід, де виступав американський мільярдер. Цей успішний підприємець свого часу заснував нафтову фірму, маючи менше тисячі доларів власного капіталу. Шеферу вдалося завоювати його довіру, і вони заснували спільну фірму. Через два з половиною роки під керівництвом наставника-американця Шефер вперше в житті заробив за місяць 100 тисяч марок.

Після чого він примножив свій капітал і зробив мільйон, а пізніше сам став блискучим тренером, і через деякий час уже міг жити на відсотки від капіталу. Вже більше десяти років Бодо Шефер займається такими питаннями, як гроші, успіх, щастя, і стверджує, що навчитися створювати багатство також легко, як навчитися літати, поринати або програмувати. Бодо Шефер – автор багатьох книг з фінансового успіху. Книга «Видавництва Старого Лева» «Пес на ім’я Мані» вийшла українською мовою та навчає дітей фінансової грамотності.

pdf Уривок з книги

Додати свій відгук про книгу

Сергій Біденко

Практически культовая книга. Часто покупают «для детей», но фактически она становится частью «взрослой» библиотеки. Практическая ценность описанных в книге пассивных форм заработка для нашей страны пока что остается невысокой. Но, со временем, надеюсь, у нас будет больше финансовых возможностей для инвестирования.


Залишити свій відгук:

Сьогодні купили