Що за маячня? або мистецтво критичного мислення - Джон В. Петрочелли: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Що за маячня? або мистецтво критичного мислення (Предзаказ)

The Life-Changing Science of Detecting Bullshit

Код: 2100020897
Купить Що за маячня? або мистецтво критичного мислення Джон В. Петрочелли
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
100 грн доставка курьером по Киеву
120 грн доставка курьером по Украине при заказе на меньшую сумму
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Джон В. Петрочелли
Издательство Наш формат
Год 2022
Обложка неизвестно
Язык Украинский

О книге Що за маячня? або мистецтво критичного мислення

Маячня є основою забрудненого мислення та поганих рішень, що призводить до наслідків для здоров’я, фінансових втрат, юридичних наслідків, розриву стосунків, а також втрати часу та ресурсів.

Незалежно від того, наскільки розумними ми вважаємо себе, ми всі схильні до дурниці — і ми всі беремо участь у цьому. Хоча ми можемо відкинути це як нешкідливі маркетингові продажі або як жартівливі, прикрашені заяви, насправді це набагато небезпечніше та підступніше. Ось як Берні Медофф успішно обдурив найдосвідченіших фінансових експертів на мільярди доларів за допомогою своєї схеми Понці. Ось як протоколи Великого стрибка Мао Цзедуна призвели до смерті 36 мільйонів людей від голоду. Представлена як істина авторитетними особами та авторитетними експертами, маячня виглядає законною, і ми приймаємо їхні слова як євангелію. Якщо ми не ставимо під сумнів інформацію, яку ми отримуємо від дурних художників, щоб підтвердити їхні думки та теорії, ми дозволимо цій брехні вкоренитися в наших спогадах та переконаннях. Ці помилкові дані впливають на наші можливості приймати рішення, іноді призводячи до сумних життєвих виборів.

Але з невеликою дозою скепсису та відданістю пошуку правди ви можете розвинути своє критичне мислення та навички наукового міркування, щоб оцінювати інформацію та відокремлювати факти від вигадки. У книзі, експериментальний соціальний психолог Джон В. Петрочеллі надає безцінні стратегії не тільки для того, щоб розпізнати і захистити себе від повсякденної маячні, але й визнати власну нестачу знань про предмети та уникати дурниці лише заради суспільного конформізму. .

З реальними прикладами людей, які розбираються в дурниці, які працюють у індустрії вживаних автомобілів, нерухомості, вина та алмазів, автор викриває попереджувальні знаки червоного прапора, які можна знайти в анекдотах, емоційній мові та модних словах, які використовують дурниці, які переконують нас. рішення. Використовуючи його захисну тактику критичного мислення проти тих, кого мотивує прибуток, ми також навчимося зупинити токсичну дезінформацію, яка поширюється від впливових людей у соціальних мережах, фейкових новин та дописів, які пронизують нашу культуру, і закликають дурниці щоразу, коли ми це бачимо.

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Книги автора/издательства

Комплект книг про Ізраїль ...
Голда Меир, Даниэль Гордис, Михаэль Бар-Зохар, Ниссим Мишал
Комплект книг Даніеля Канемана ...
Даниэль Канеман, Касс Санстейн, Оливье Сибони
Шлях до рабства ...
Фридрих Хайек
Еволюція ...
Карлос Пасос

Сегодня купили