Книги українською мовою, купити книжки на українській мові ➔ kniga.biz.ua

  В нашому інтернет-магазині можна купити книжки українською мовою абсолютно різних напрямків. Асортимент досить широкий: книги з менеджменту, фінансів, продажів, маркетингу, ораторського мистецтва, книги для особистої ефективності, видання для розвитку дітей, а ще різноманітні щоденники, блокноти та подарункові книги.

  Атлас казок

  Коллектив авторов
  2018, Книголав, 64 с.
  Цена: 300 грн.

  Людство. Стисло про те, як ми все про**али

  Том Филлипс
  2019, КМ-Букс, 288 с.
  Цена: 145 грн.

  Як бути щасливим

  Анна Барнс
  2017, Фабула, 160 с.
  Цена: 120 грн.

  Просвітництво сьогодні. Аргументи на користь розуму, науки та прогресу (Попереднє замовлення)

  Стивен Пинкер
  2019, Наш формат, 560 с.
  Цена: 238 грн.
  250 грн.

  Секрети чоловіків, які має знати кожна жінка

  Барбара де Анджелис
  2019, Виват, 272 с.
  Цена: 156 грн.

  Дівчача книжка

  Маричка Рубан
  2017, Артбукс, 20 с.
  Цена: 120 грн.

  100 ідей, що змінили мистецтво

  Майкл Берд
  2019, ArtHuss, 216 с.
  Цена: 567 грн.

  Scratch. Кодування для майбутніх програмістів

  Коллектив авторов
  2019, КМ-Букс, 96 с.
  Цена: 169 грн.

  Складні розмови: як обговорити те, що хвилює найбільше

  Дуглас Стоун
  2019, Виват, 272 с.
  Цена: 163 грн.

  Франк Ейнштейн і двигун на антиматерії. Книга 1

  Джон Щешка
  2019, КМ-Букс, 192 с.
  Цена: 141 грн.

  Присутність. Як спрямувати свої сили на досягнення успіху

  Эми Кадди
  2018, Виват, 384 с.
  Цена: 186 грн.

  Де живе кроленя? Велика книжка-пошуківка

  Лизелот Верштеег
  2017, Артбукс, 14 с.
  Цена: 270 грн.

  Книги українською мовою: бізнес-література та видання для саморозвитку

  За період незалежної України відкрилась величезна кількість видавництв, які створюють книги на українській мові. В країні на сьогодні зареєстровано 6 тисяч видавничих організацій. Політичні події останніх 5 років збільшили попит на в декілька разів. Ринок розвивається, книговидання набирає обертів, пропозиція також зростає. Сьогодні видавництва книжок українською активно змагаються за увагу читача, а ще за права на переклади світових бестселерів. Ця тенденція, без сумніву, радує та мотивує працювати більше.

  Щодо нон-фікшну та бізнес літератури українською мовою, то це доволі молодий напрямок книговидання. Перші, по справжньому цінні видання, з’явилися в продажу лише на початку 2000-х років. Щороку кількість цікавих книг українською зростає. Бестселери Amazon та The New York Times тепер на полицях магазинів у будь-якому містечку країни.

  Чому круто купувати українські книги?

  Усі видання, які ми продаємо, направлені на особистий та професійний розвиток читачів. Kniga.biz.ua співпрацює з найкращими видавництвами країни, які пропонують корисні книжки українською мовою: це “Наш формат”, “Видавництво Старого Лева”, “Клуб сімейного дозвілля”, “Фоліо”, “Основи”, “Book Chef”, “Фабула”, #книголав та ще з десяток інших. Головна вимога до нашого асортименту книг про бізнес на українській мові це їх користь та практичність. Також ми завжди раді просуванню книг талановитих авторів-українців, які хочуть ділитися своїми знаннями та навичками з читачами.

  Новина про те, що читає лише кожен другий українець, боляче сколихнула нещодавно наш книжковий світ. Інтернет-магазин kniga.biz.ua радіє бути причетним до популяризації читання. Якщо ви розмірковуєте, які бізнес книги купити, то ми пропонуємо вам цілий ряд переваг літератури українською мовою:

  • Ціна. Книги українською завжди дешевші, ніж привезені з-за кордону, адже витрати на логістику мінімальні;
  • Наявність: видання не потрібно чекати місяць. Якщо тираж на книгу відкритий, то ви отримаєте її протягом 2-3 днів.
  • Якість. Видавництва більше не економлять на типографії та дизайні. Навіть більше деякі видання беруть участь у міжнародних виставках, ярмарках та конкурсах, та привозять цінні призи.
  • Актуальність. Якщо ви раптом хвилюєтесь, що інформація у придбаній вами книзі застаріла, то хочемо розвіяти ваші сумніви. Українські видавництва стежать за світовими тенденціями, та пропонують лише переклади нових або завжди актуальних книг.

  В інтернет-магазині ділової літератури kniga.biz.ua ви можете купити корисні книги українською мовою з доставленням по місту Києву або в будь-який населений пункт України.