Книги автора Дария Озерная купить в Киеве, Украине — интернет-магазин бизнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Дария Озерная

Дарка Озерна

Дарка Озерна – українська письменниця та блогерка, яка всі свої роботи та поради обгрунтовує науковими дослідженнями. Дарія за освітою біолог, закінчила біологічний факультет Києво-Могилянської академії. Працювала в Інституті молекулярної біології. Вивчала молекулярну генетику, генетичну інженерію і імунологію. Пізніше 4 роки займалася вивченням генетики пшениці в Лабораторії генетики рослин в Києво-Могилянській академії. Тому підхід Дарки Озерної до популяризації здорового способу життя виключно доказовий і науково обгрунтований.

Саме Дарія була копірайтеркою в команді в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, та працювала в "Центрі підтримки медичної реформи". Її науково-популярні статті публікуються в BBC Ukraine, блозі «Ногибоги». Крім усього перерахованого, Дарка ведуча радіоблогу "Фізкультура" UA: Радіо Культура.

За словами самої Дарки, «нам не вистачає науково-обгрунтованих порад, які добре накладалися б на спосіб життя сучасної міської людини середнього віку з родиною, друзями, хобі, слабкостями, походами в ресторани з колегами, відрядженнями і jet lag».

Головними орієнтирами здорового способу життя Дарка називає можливість висипатися, харчуватися якісними продуктами (також знаючи міру), і достатня кількість сил для щоденної діяльності.

Книги автора Дария Озерная :

AWARD KBU Выбор читателей
160 грн
Выбор читателей
160 грн
140 грн
270 грн
414 грн

Сегодня купили