Комплект книг про бізнес від українських авторів - Денис Каплунов, Любомир Остапов, Александра Фидкевич, Дина Волынец, Виктория Берещак: купить книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100023186)
kniga.biz.ua

Комплект книг про бізнес від українських авторів

Код: 2100023186
Купить Комплект книг про бізнес від українських авторів Денис Каплунов, Любомир Остапов, Александра Фидкевич, Дина Волынец, Виктория Берещак
Книга снята с продажи
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ при стоимости заказа от 990 грн
50 грн Укрпочта на отделение
70 грн Новая Почта на отделение/почтомат
95 грн доставка курьером
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Денис Каплунов, Любомир Остапов, Александра Фидкевич, Дина Волынец, Виктория Берещак
Издательство Yakaboo Publishing
Cтраниц 1384
Год 2023
ISBN 978-617-522-123-5, 978-617-8107-55-0
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 64x86/16 (160x210 мм.)

О книге Комплект книг про бізнес від українських авторів

В комплект входят книги:
Війна та бюджет. Фінансовий аналіз, оцінка, облік і планування
Як начинити гадюку салом. Рецепт створення бізнесу на творчості
CURLY менеджмент. Як управляти проєктами, не зраджуючи собі
Комунікаційна стратегія в бізнесі. Як досягти максимуму в спілкуванні з аудиторією
Нейрокопірайтинг 2.0. 150+ засобів впливу за допомогою тексту

(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)

"Війна та бюджет. Фінансовий аналіз, оцінка, облік і планування"
У книзі Любомира Остапіва йдеться про економічний фронт у двох його вимірах.
 
Перший вимір — те, що сталося в персональних фінансах, економіці та банківській системі. Уроки сімейного бюджету за форс-мажору. Чому вистояла банківська система. Курс гривні та чинники майбутнього національної валюти. Глибина падіння економіки України. Податкова реформа воєнного часу. Фінтехреволюція для українців.
 
Другий вимір — сотні тисяч українців у численних робочих групах, які успішно реалізували ізоляцію економіки ворога. Потужні санкції Заходу та добровільний вихід міжнародних компаній із ринку росії повернули економіку агресора в «ліхіє дєвяностиє». Щоб їм бракувало ресурсів продовжувати цю війну роками і тим паче починати нові!
 
Також у книзі йдеться про фінансове майбутнє України. Про глобальні тренди та наше місце в них. Про міжнародну допомогу та фонди відновлення України. Про гроші на відбудову. Про економічний патріотизм.
 
Про майбутнє автор розповідає зі здоровим оптимізмом. Бо після всього, що сталося, нам важливо дивитися вперед. Адже перемога — не просто вистояти і зберегти території. Перемога — це відбудувати кращу Україну.
 
"Як начинити гадюку салом. Рецепт створення бізнесу на творчості"
Як побудувати бізнес на творчості в українських реаліях? Як заробляти на своїй креативності? 
 
Олександра Фідкевич, директорка проєкту «Євген Клопотенко» має у цьому успішний досвід і написала про це книжку. «Як начинити гадюку салом» – це покрокова інструкція, з чого починати розвиток власної справи чи як стати професійним продюсером та заробляти на творчості. 
 
"CURLY менеджмент. Як управляти проєктами, не зраджуючи собі"
Ми всі плануємо в блокнотах і на папірцях, у програмах та каскадних схемах, розробляючи проєкти, складаючи списки на день або на рік. Але скільки пунктів із тих планів ми виконуємо насправді (якщо не бути control freak) — 30 %, 50 %? Опитування моїх клієнтів і знайомих свідчить, що в ліпшому разі — 70 % (це якраз ті control freak), у середньому — не більше ніж 50 %.
 
А з іншого боку: чи впевнені ви в тому, що саме ці пункти плану, зазначені сьогодні, наблизять вас до результату, який хочете отримати через 10 років? Чи знаєте ви, куди саме хочете прийти за дві «п’ятирічки»?
 
Припустімо, що ви дійсно рухаєтеся згідно з планом і знаєте, чого волієте досягти. Але чи отримуєте ви задоволення від цього процесу? Чи ці цілі справді ВАШІ? Чи не спіткає вас на півдорозі вигорання?
 
У цій книжці я розкажу, як, додавши до класичного проєктного менеджменту кілька кроків, можна залишатися фанатом планування і стратегування, але при цьому не вигорати й не витрачати час на те, що для вас не важливо.
 
"Комунікаційна стратегія в бізнесі. Як досягти максимуму в спілкуванні з аудиторією"
Будь-який бізнес матиме успіх лише тоді, коли завоює лояльність широкої аудиторії. Без грошей і хитрощів — за допомогою правди й ефективної системи комунікацій.
 
Перед вами книжка, яка допоможе це зробити. Авторка докладно інформує, як самотужки розробити комунікаційну стратегію та втілити її в життя незалежно від ніші й наявності чи відсутності бюджету на просування.
 
Ціла низка корисних і зрозумілих схем, таблиць, інформативних практичних порад та професійних секретів, якими щедро ділиться авторка, вам у поміч.
 
Завдяки QR-кодам ви матимете змогу одразу завантажити їх у смартфон і використовувати для своєї роботи.
 
"Нейрокопірайтинг 2.0. 150+ засобів впливу за допомогою тексту"
Книжка Дениса Каплунова є посібником для тих, хто опановує мистецтво писати рекламні тексти. Це, за словами автора, «чарівна валізка» копірайтера: зібрання чітких (але не догматичних) правил, повчальних (і дотепних) нотаток, показових (і яскравих) епізодів від успішного автора-практика.
 
А ще книжка спрямована на розвиток вашого чуття в застосуванні прийомів копірайтингу з огляду на психологію клієнта. Таке чуття завдяки читанню цієї книжки ви обов’язково розвинете, або, як говорить сам автор,— «прокачаєте».

Добавить свой отзыв о книге
Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Хорімія. Том 1 ...
Дайске Хагивара,HERO
Vinland Saga. Том 8 ...
Макото Юкимура
Казки. Вовки. Книга 8 ...
Билл Уиллингем

Книги автора/издательства

Комплект книг "Копірайтинг та ...
Денис Каплунов, Ирина Костюченко

Сегодня купили