Коротка історія українського фемінізму - Николай Ябченко, Юлия Вус, Иван Кипибида, Илья Сторонговский: купить книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100020517)
kniga.biz.ua

Коротка історія українського фемінізму

Код: 2100020517
Книга снята с продажи
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ при стоимости заказа от 990 грн
50 грн Укрпочта на отделение
70 грн Новая Почта на отделение/почтомат
95 грн доставка курьером
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Николай Ябченко, Юлия Вус, Иван Кипибида, Илья Сторонговский
Издательство Видавництво
Cтраниц 108
Год 2022
ISBN 978-617-7818-79-2
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 70x100/16 (165х235 мм.)
Эксперты
рекомендуют
Найкращі українські книжки 2022 року за версією ПЕН KBU AWARDS 2023

О книге Коротка історія українського фемінізму

Фемінізм — це завезена з Заходу ідеологія, геть не актуальна на теренах неньки-України! У нас завжди був матріархат, і навіть якщо чоловік голова, то жінка, як відомо — це шия, яка ним керує!

І це правда! Хоч і не вся. Ви тримаєте в руках книжку, яка покаже вам, хто заніс фемінізм на територію України, хто підтримував і поділяв феміністичні погляди. Власне, тут про все на тему за останні півтори сотні років.

Ви можете і не знати, хто такі Наталія Кобринська та Мілена Рудницька, але ми вам розповімо! Якщо знаєте то у нас ще чимало важливих імен, організацій та дат, які варто згадати та описати на значно більшій кількості сторінок і подані набагато серйозніше. Сподіваємося, така книжка попереду.

Про авторів:
МИКОЛА ЯБЧЕНКО, профемініст, батько двох дітей. Завжди мріяв написати книгу, але , захопився прокрастинацією. А можливо просто все життя готувався до написання саме цієї.. 
 
ІЛЛЯ СТОРОНГОВСЬКИЙ, автор ідеї написання цієї книжки, давно адвокатує питання прав жінок, інклюзії, рівності.  Саме тому теж з'являється на цих сторінках. Батько двох дітей, співзасновник «Видавництва», колажист та графічний дизайнер. 
 
ЮЛІЯ ВУС, українська ілюстраторка чиї комікси The Washington Post надрукували раніше за нас. Але ми не заздримо, тому що Юлія своєю творчістю наближає нашу спільну перемогу.
 
ІВАН КИПІБІДА, ілюстратор, який вже долучився до оформлення знакових українських видань та перекладів світових шедеврів.
Як коміксист, Іван тільки починає, але вже почувається комфортно. А от фемінізм лише відкриває для себе і тому його влучні запитання стали основою інтєрмєдій. 
 
pdf Уривок з книги


Добавить свой отзыв о книге
Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Гідність — це правдивість ...
Игорь Козловский
Ощадливе виробництво від А до Я: до ...
Владимир Маличевский,Е. Годнев,В. Кащенко,В.М. Лелека

Книги автора/издательства

Милий морок ...
Фабьен Вельманн
Пантера ...
Брехт Ивэнс
Кіндерланд ...
Мавил
Цієї зими ...
Элис Осман

Сегодня купили