Лідерство в часи війни. Головні уроки від творців історії - Эндрю Робертс: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Лідерство в часи війни. Головні уроки від творців історії

Leadrship in War

Код: 2100018007
Купить Лідерство в часи війни. Головні уроки від творців історії Эндрю Робертс
176 грн
Есть на складе
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Эндрю Робертс
Издательство КМ-Букс
Cтраниц 216
Год 2021
ISBN 978-966-948-499-4
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге Лідерство в часи війни. Головні уроки від творців історії

Коли на кону постає питання війни і миру, найважливішою постаттю в його розв'язанні стає людина, яка, демонструючи мужність і відвагу, бере на себе всю відповідальність за здолання ворога. Завдяки особистим рисам характеру та державницькому масштабу мислення така людина спроможна вести за собою тисячі і мільйони. Лідер у часи війни не лише сам твердо вірить у перемогу, а й надихає такою впевненістю своїх воїнів та прихильників.
 
На прикладі видатних воєначальників і політичних діячів XVIII-XX століть - Наполеона Бонапарта, Гораціо Нельсона, сера Вінстона Черчилля, Шарля де Ґолля, Джорджа Маршалла, Дуайта Ейзенхауера, Марґарет Тетчер - відомий британ-ський історик у захопливій формі досліджує феномен лідерства, знайомлячи нас із маловідомими чи зовсім не відомими фактами з життя цих історичних постатей та їхнім розумінням лідерства. Водночас автор аналізує, чим відрізняються від них такі кровожерливі лідери-тирани, як Гітлер і Сталін, як їм завдяки підступу, обману й маніакальним ідеям вдавалося вести за собою народи своїх країн.
 
В основу цієї книги лягла серія лекцій британського історика Ендрю Робертса про те, як війна породжує і вичвляє найкращі та найгірші риси лідерів. Автор зосередився на дев'яти великих лідерах та виділив ті особливості їхнього характеру, які дозволяють називати їх лідерами, адже у них є досить спільних рис, аби винести головні уроки, які можна було б застосувати і в мирний час.
 
Про автора
Ендрю Робертс - відомий британський історик і біограф, професор, доктор філософії. Лауреат численних премій, автор близько 20 книг, перекладених на 22 іноземні мови. Серед них біографії Наполеона, лорда Солсбері, книги про Черчілля, Гітлера та ін. Найбільш відома його книга "The Storm of War: A New History of the Second World War" показує в "новому світлі" характери і логіку поведінки головних дійових осіб Другої світової війни з обох сторін конфлікту.

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Мочи Манту ...
Ульяна Супрун
Медицина доказова і не дуже ...
Андрей Семьянков
Як хотіти й отримати все (але це не ...
Татьяна Лукинюк,Людмила Колб

Книги автора/издательства

Світанок Samsung ...
Джеффри Кейн
Піратський корабель ...
Кэтрин Вейтч, Карлес Балестерос
Мова рухів тіла. Розширене видання ...
Аллан Пиз, Барбара Пиз

Сегодня купили