Мислення швидке й повільне - Даниэль Канеман: купить книгу в kniga.biz.ua (арт. 5867)
kniga.biz.ua

Мислення швидке й повільне

Thinking, Fast and Slow

Купить Мислення швидке й повільне Даниэль Канеман
430 грн
Есть на складе

В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ при стоимости заказа от 990 грн
50 грн Укрпочта на отделение
70 грн Новая Почта на отделение/почтомат
95 грн доставка курьером
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Даниэль Канеман
Издательство Наш Формат
Cтраниц 480
Год 2017
ISBN 978-617-7279-18-0
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)
Эксперты
рекомендуют
Алёна Сысоева, ReadArea Business Literature Club
Все рецензии

О книге Мислення швидке й повільне

Эта книга входит в Комплект книг Даніеля Канемана , Комплект книг про критичне мислення , Комплект книг про раціональність

(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)

Книжка «Мислення швидке й повільне» психолога й економіста Деніела Канемана стала бестселером New York Times та Amazon. Її також визнано книжкою року за версією New York Times Book Review, The Economist, The Wall Street Journal і Globe and Mail (2011) та переможцем National Academy of Sciences Best Book Award (2012).

ПРО КНИЖКУ

Зазвичай ми вважаємо, що діємо раціонально. Але чи справді це так? На основі досліджень із когнітивної та соціальної психології Деніел Канеман розкриває таємниці роботи людського мозку, описує неусвідомлені упередження, властивості інтуїтивного та усвідомленого мислення, роль емоцій в оцінних судженнях. Без цих знань ви ризикуєте зробити неправильний вибір у магазині, інвестувати в неуспішні проекти й загалом приймати неправильні рішення. «Мислення швидке й повільне» навчить вас ефективно користуватися обмеженим ресурсом уваги, ухвалювати рішення в умовах невизначеності й удосконалювати власні судження. Утім книжка не є сухою інструкцією з експлуатації мозку. Це психологічна драма з двома дійовими особами у вашій голові — інтуїтивним та усвідомленим мисленням.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Для найширшого кола читачів; для тих, хто прагне зрозуміти поведінку мозку у процесі прийняття рішень і навчитися розпізнавати власні помилки й упередження; для тих, кого цікавить маркетинг і поведінкова економіка.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Книжка навчить вас ухвалювати правильні рішення. На основі цікавих досліджень вона пояснює, чому ми діємо нераціонально і що впливає на наш вибір. Це корисне й цінне джерело для самовдосконалення.

ПРО АВТОРА
Деніел Канеман — ізраїльсько-американський психолог, економіст, соціолог. У 2002 році здобув Нобелівську премію з економіки. Нагороджений однією з найбільших відзнак США — Президентською медаллю Свободи. У 2011 і 2012 роках входив до числа 50 найвпливовіших людей фінансового світу за версією журналу Bloomberg Markets.

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ

Було багато змістовних книжок про людську раціональність та ірраціональність, але шедевр — один, і це «Мислення швидке й повільне» Деніела Канемана. Це одна з найвизначніших і найцікавіших книжок про людський розум, які я коли-небудь читав.
Вільям Істерлі, Financial Times

Деніел Канеман — один із найоригінальніших і найцікавіших мислителів нашого часу. Жодна інша людина на планеті не розуміє краще за Канемана, як ми робимо вибір і чому наш вибір саме такий. Ця просто дивовижна книжка наповнена цінною життєвою мудрістю, поданою легко й доступно, але, попри це, дуже глибоко. «Мислення швидке й повільне» має прочитати кожна допитлива людина.
Стівен Левітт, співавтор книжок «Фрікономіка» та «Думай як фрік»

Ми маємо бути вдячні Канеману за те, що він дав нам у цій книжці радісне розуміння практичного боку наших особистостей.
Фрімен Дайсон, The New York Review of Books

Робота Канемана торкається широких сфер: вона поширюється на освіту, бізнес, маркетинг, політику. . . і навіть дослідження щастя. Називайте його дослідницьке поле «психономія», приховане обґрунтування нашого вибору. «Мислення швидке й повільне» важливо прочитати всім мислячим людям.
Кайл Сміт, The New York Post

ЦИТАТИ
Про абсолютну впевненість
Розумно сприймати всерйоз будь-які зізнання в невпевненості, натомість заяви про абсолютну впевненість свідчать, що людина вибудувала у своїй уяві узгоджену історію, яка необов’язково відповідає дійсності.

Про засоби впливу
Часті повторення — надійний спосіб змусити людей повірити неправді, бо розмежувати істину та відчуття чогось знайомого не так легко. Авторитарним режимам і маркетологам це давно відомо…

Про упередження за результатом
Ми схильні звинувачувати когось через доцільне рішення з поганим наслідком, а якщо все виходить добре, не вважаємо за потрібне за це дякувати. Це приклад упередження за результатом.

Про таємне мислення
…Свідомість помічає лише деякі активовані ідеї; основна частина роботи асоціативного мислення відбувається приховано, ніби потай від нашого свідомого «я». Думку про обмежений доступ до власного розуму, звичайно, прийняти важко, адже вона не відповідає нашим відчуттям. Однак це правда: ми знаємо про себе набагато менше, ніж нам здається.

Про самоконтроль
Якщо занадто перейматися тим, як ви виконуєте завдання, результати його виконання будуть гірші, ніж коли ви цим не перейматиметеся, адже ваша короткострокова пам’ять буде зайнята зайвими тривожними думками. Висновок очевидний: самоконтроль потребує і уваги, і зусиль.

Про роль назви
Акції з біржовими скороченнями, які легше вимовити (приміром, KAR або LUNMOO) мають кращі показники, ніж акції з незручними абревіатурами (наприклад, PXG або RDO), і, схоже, вони деякий час зберігають невелику перевагу. …Інвестори очікують вищих доходів від акцій компаній із назвами, які легше вимовити, ніж від акцій компаній, які мають надто складні назви.

Про ризики

Емоційні, когнітивні та соціальні фактори, що підтримують надмірний оптимізм, сукупно утворюють вибухову суміш, яка часом змушує людей іти на ризик, якого вони могли б уникнути, якби знали про свої шанси. Напевне невідомо, що любителі ризиків у галузі економіки азартніші, — просто вони, на відміну від людей обачних, не помічають ризиків.

pdf Уривок із книги

Добавить свой отзыв о книге

Оглавление Мислення швидке й повільне

Вступ
Частина І. Дві системи
Розділ 1. Дійові особи історії
Розділ 2. Увага та зусилля
Розділ 3. Лінивий контролер
Розділ 4. Асоціатиіний механізм
Розділ 5. Когнітивна легкість
Розділ 6. Норми, несподіванки і причини
Розділ 7. Механізм поспішних висновків
Розділ 8. Як ми формуємо судження
Розділ 9. Відповідь на простіше питання

Частина II. Евристики й упередження
Розділ 10. Закон малих чисел
Розділ 11. Ефект якорування
Розділ 12. Наука доступності
Розділ 13. Достпупність, емоції, ризик
Розділ 14. Спеціальність Тома В
Розділ 15. Лінда: менше - ліпше
Розділ 1б. Причини перемагають статистику
Розділ 17. Регресія до середнього
Розділ 18. Як дати раду інтуїтивним прогнозам

Частина III. Ілюзія розуміння
Розділ 19. Ілюзія розуміння
Розділ 20. Ілюзія значущості
Розділ 21. Інтуїція проти формул
Розділ 22. Інтуїція експертів: коли їй можна довіряти?
Розділ 23. Погляд ззовні
Розділ 24. Рушій капіталізму

Частина IV. Варіанти вибору
Розділ 25. Помилки Бернуллі
Розділ 26. Теорія перспектив
Розділ 27. Ефект володіння
Розділ 28. Негативний досвід
Розділ 29. Чотирискладова схема
Розділ 30. Рідкісні події
Розділ 31. Політика ризиків
Розділ 32. Ведення рахунків
Розділ 33. Інверсії
Розділ 34. Рамки і реальність

Частина V. Два «я»
Розділ 35. Два «я»
Розділ 36. Життя як історія
Розділ 37. Воздуми про життя

Висновки
Додаток 1. Судження в умовах невизначеності: евристики та упередження
Додаток 2. Вибір, цінності і фрейми
Подяка
Примітки
Література


Валерий Пекар

Наш мозок, натренований тисячоліттями еволюції, влаштовує з нами неймовірні ігри, примхливо крутячи нашим життям на свій лад. Ми звикли йому довіряти, адже для нас нема нікого ближчого і ріднішого за нього. Але чи можна йому довіряти?

Деніел Канеман, один із найвідоміших дослідників світу, психолог, що отримав Нобелівську премію з економіки, розкриває перед нами секрети мислення — точніше, двох мислень, які дивним чином поєднуються в нашому мозку. Інтуїтивне та усвідомлене мислення живуть поруч, але по різних законах, постійно поєднані у стані суперечки, якої ми не помічаємо. Тиск і невизначеність, брак часу і попередній досвід, втома і концентрація, суспільні норми тощо змінюють баланс сил у цьому протистоянні. Книга відкриє перед вами десятки неймовірних ілюзій, упереджень та дивних ефектів, які ми вважаємо власними рішеннями вдома і на роботі, в магазині та на виборчій дільниці.

Легкий стиль у поєднанні з глибиною зробив цю книгу бестселером в різних країнах. Після прочитання книги Канемана ваш наступний рік точно буде успішнішим.


Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Гідність — це правдивість ...
Игорь Козловский
Ощадливе виробництво від А до Я: до ...
Владимир Маличевский,Е. Годнев,В. Кащенко,В.М. Лелека
Менеджмент у часи війни. Лідерство, ...
Константин Кошеленко

Книги автора/издательства

Комплект книг про раціональність ...
Даниэль Канеман, Стивен Пинкер
Комплект книг про критичне мислення ...
Даниэль Канеман, Оливье Сибони, Оксана Мороз, Дмитрий Кулеба, Александр Рундель
Комплект книг Даніеля Канемана ...
Даниэль Канеман, Касс Санстейн, Оливье Сибони
Шум. Хибність людських суджень ...
Даниэль Канеман, Оливье Сибони, Касс Санстейн
Американська мрія ...
Петр Сандуляк

Сегодня купили