Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених (тверда обкладинка) - Дэниел Сокач: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених (тверда обкладинка) (Предзаказ)

Can We Talk About Israel?: A Guide for the Curious, Confused, and Conflicted

Код: 2100020200
Купить Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених (тверда обкладинка) Дэниел Сокач
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
100 грн доставка курьером по Киеву
120 грн доставка курьером по Украине при заказе на меньшую сумму
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Дэниел Сокач
Издательство Лабораторія
Год 2022
ISBN 978-617-8053-83-3
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 70x100/16 (165х235 мм.)

О книге Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених (тверда обкладинка)

Від експерта, який розуміє обидві сторони одного з найскладніших, суперечливих конфліктів у світі, найсучасніший путівник про Ізраїль та ізраїльсько-палестинське питання.
 
Сьогодні відносини між ізраїльським та палестинським народами є одним із найскладніших конфліктів у світі. «Чи не могли б ви коротко і ясно розповісти про ситуацію у Ізраїлі?» На це питання Даніель Сокач звик відповідати майже щодня. Як голова фонду «Новий Ізраїль», метою якого є збереження рівності та демократії для всіх ізраїльтян по обидві сторони конфлікту, він добре обізнаний з актуальним станом справ на цій території.
 
Ця книжка — спроба розповісти історію конфлікту і примирити столітню боротьбу двох народів. Автор намагається пояснити, чому Ізраїль та ізраїльсько-палестинський конфлікт викликає такі суперечливі думки. Разом із путівником, який проводить читача актуальними проблемами регіону, автор подає історичний огляд країни від біблійних часів до сьогодення.
 
Чим хороша ця книжка:
♦ Стисло і вичерпно книжка подає історію конфлікту — від його зародження у XIX столітті до останніх обстрілів між Ізраїлем та ХАМАС у травні 2021 року.
♦ Легко, раціонально й з повагою до обох сторін автор заглиблюється в актуальні проблеми, які постали перед Ізраїлем сьогодні та потребують вирішення у найближчому майбутньому — зовнішній вплив, поселення на окупованих територіях та інші.
♦ У кінці книжки подано «Словник конфлікту» для прояснення різних термінів і глибшого розуміння тексту читачами.
 
Про автора:
Деніел Сокач — американський активіст, який з 2009 року обіймає посаду генерального директора New Israel Fund . На знак визнання його лідерства та впливу Сокача неодноразово включали в «Forward 50» The Jewish Daily Forward , щорічний список з п’ятдесяти провідних єврейських осіб, які приймають рішення, активістів і тих, хто формує думку, які мали значний вплив на єврейську громаду.

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Книги автора/издательства

Нові стоїки. 52 уроки для наповнено ...
Массимо Пильюччи, Грегори Лопес

Сегодня купили