Я у своєму житті - Марта Пририз: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Я у своєму житті

Купить Я у своєму житті  Марта Пририз
290 грн
Есть на складе
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Марта Пририз
ISBN 978-617-577-229-4
Cтраниц 128
Год 2020
Издательство МонолитBizz
Обложка Мягкая
Язык Украинский
Формат 60x88/8 (215x290 мм.)

О книге Я у своєму житті

Авторка цієї книжки щодня слухає людей і з кожним шукає саме його шлях виходу з життєвої кризи. Розповідаючи легко і просто про складне, вона виводить нас на корисне рішення.

Ви дізнаєтеся, чому нам потрібні емоції і про що вони повідомляють, станете учасником експерименту й поглянете на себе очима інших людей, долучитеся до створення карти своїх ресурсів, яка допоможе вам пережити непрості періоди.

Виконуючи оригінальні завдання, які на вас чекають у книжці, ви відкриєте самих себе і врешті відповісте на свої запитання. Бо насправді всі відповіді всередині нас…

Про автора
Марта Приріз — психологиня. Провадить власну психологічну практику та консультує онлайн людей з різних країн. Працює з дорослими та підлітками. Коло професійних зацікавлень: самооцінка і сприйняття себе, депресія, кризи, стосунки, емоційне та професійне вигорання, нерозуміння себе чи ситуації, що склалася, незадоволення (собою, життям, кимось).

ЦИТАТИ З КНИГИ
Господарі своїх відчуттів
У психотерапії ми багато працюємо над тим, щоб людина зрозуміла, що вона відчуває і з чим це насправді пов’язано. Це допомагає знайти опору в собі й не похилитися під тягарем емоцій, а ловити їх за хвостики, розглядати і називати: оце мій захват, оце промайнуло збудження, а ось і радість. Так стаємо господарями своїх відчуттів та емоцій.

Книжка-путівник
Сприймай книжку як особистий путівник, у якому знайдеться місце для твоїх думок, записів і емоцій. Розмірковуй над питаннями стільки, скільки тобі потрібно. Це нормально, якщо захочеш повернутися до того самого завдання кілька разів.

«Щеплення» проти депресії
Уважність до емоцій — це своєрідне «щеплення» проти депресії, перевтоми та вигорання. Наші емоції — маркери потреб. Саме вони позначають, чого зараз бракує в житті, а що — вже перевищило норму.

pdf Перші 15 сторінок книги


Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Книги автора/издательства

Пекельний тиждень. Сім днів, що змі ...
Эрик Бертран Ларссен
Тепер! Лови мить - це твоє все ...
Эрик Бертран Ларссен
Команда команд. Нові правила взаємо ...
Стэнли Маккристал, Тантум Коллинс, Дэвид Сильверман, Крис Фасселл

Сегодня купили