На гребені полумя - Саманта Пауэр: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

На гребені полумя

Купить На гребені полумя  Саманта Пауэр
184 грн
Есть на складе
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Саманта Пауэр
ISBN 978-966-8853-51-7
Cтраниц 632
Год 2014
Издательство Літопис
Обложка Твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге На гребені полумя

Книжка «На гребені полум’я» лауреата Пулітцерівської премії Саманти Пауер, посла США в ООН, – це глибока і вражаюча розповідь про відвагу та людяність, і водночас спроба відповісти на запитання: як найліпше впоратися зі смертельними загрозами XXI століття. 

Через докладну біографію харизматичного керівника гуманітарних місій ООН Сержіу Віейри ді Меллу авторка зуміла проникливо описати драматичні суперечності, що виникали під час подолання гуманітарних криз у різних куточках світу. 

Віейра ді Меллу рятував людські життя у найнебезпечніших гарячих точках світу: Камбоджі, Лівані, Боснії, Руанді, Східному Тиморі та Іраку. Усюди він боровся із насильством та зубожінням, що панували серед місцевого населення, воював з бюрократією в системі ООН і байдужими урядами країн Заходу. Він щоразу вирішував сотні складних дилем, таких як: чи варто опікуватися біженцями у таборах, чи краще депортувати їх на рідну землю? Чи мають право миротворці ООН втручатися у конфлікт, а чи тільки спостерігати за ним?

Українські читачі мають нагоду відшукати власні відповіді на ці непрості запитання разом із авторкою та головним героєм, які уособлюють голос сумління міжнародної спільноти ХХІ століття. 

Для всіх, хто цікавиться міжнародними відносинами і прагне глибше зрозуміти сучасний світ.

Про автора
Саманта Пауер – посол США в ООН (від 2013 року). Закінчила Єльський університет, ступінь доктора права здобула в Гарвардському університеті (1999). Працювала журналістом для деяких американських видань в Югославії (1993–1996). Виконавчий директор Центру прав людини ім. Карра Гарвардського університету (1998–2002). Спеціальний помічник Президента США Барака Обами і старший керівник з багатосторонніх відносин і прав людини Ради національної безпеки США (2009–2013). Професор Гарвардського університету. Лауреат Пулітцерівської премії 2003 року за книгу «Пекельна проблема: Америка у століття геноциду».

Цитати про книжку
- «Ця книга – одне з найкращих досліджень лідерства. А як аналіз шляхів реагування на виклики нової епохи... – це визначальна для нашого покоління праця». - Дорис Кієрнс Ґудвін, автор книги «Команда конкурентів»

- «Роздуми про гідне подиву життя Сержіу Віейри ді Меллу і його дипломатичний геній – це найкращий спосіб зрозуміти заплутаний нинішній світ. Саманта Пауер блискуче впоралась із цим завданням. Перед Вами – не просто захоплива біографія надзвичайно цікавого чоловіка: розповідь про його життя і трагічну смерть дає нам розуміння того, як боротися з викликами, що їх породжують релігійний екстремізм, біженці, тероризм та міжетнічні чвари». - Волтер Айзексон, президент Аспенського інституту, автор книги «Айнштайн: його життя і Всесвіт»

- «За трагічною загибеллю Верховного комісара ООН Сержіу Віейри ді Меллу у 2003 році в Іраку, яку описує Саманта Пауер, прихована грандіозна історія. Три десятиліття Віейра ді Меллу був хоробрим очільником, здавалось, безнадійної місії ООН, яка раз у раз ставала об’єктом критики, однак уперто стояла на захисті добра, здорового глузду й миру в цьому жорстокому, розшматованому війнами світі. Зрештою він став її мучеником, силкуючись впорядкувати безлад, спричинений вторгненням США до Іраку... Бентежне зображення мужності й непохитного прагматичного ідеалізму». - Марк Боуден, автор книги «Гості Аятолли: Перша битва американських військ з войовничим ісламом»

- «Ця книга захоплює завдяки особі її головного героя – а це Сержіу Віейра ді Меллу, привітний комісар ООН, який успішно залагоджував конфлікти і якого вважали майбутнім претендентом на посаду Генерального секретаря ООН... Саманта Пауер написала жвавий репортаж, у якому спробувала дати проникливу й вичерпну відповідь на ключове запитання, що турбувало Віейру ді Меллу: як світова спільнота може дієво втрутитись у гарячі точки, полум’я від яких здатне спопелити весь світ». - Скотт Туроу, автор книги «Презумпція невинності»

pdf Передмова

Добавить свой отзыв о книге

Оглавление На гребені полумя

Хронологія
(Переклала Галина Сташків)
Передмова
(Переклала Галина Сташків)

Частина 1
(Переклала Юлія Григоренко)
Розділ 1. Переселенець
Розділ 2. «Ніколи більше не вживатиму слова “неприйнятний”»
Розділ 3. Тече блакитна кров
Розділ 4. «З копита – в галоп»
Розділ 5. Стратегія «чорних самописців»
Розділ 6. «Обережно з бажаннями»
Розділ 7. Сандвічі біля брами
Розділ 8. «Сербіо»
Розділ 9. Погляд назад
Розділ 10. «Хоч так, хоч сяк – один біс»

Частина 2
(Переклала Ганна Лелів)
Розділ 11. «Дайте війні шанс»
Розділ 12. Незалежність у дії
Розділ 13. Намісник Косово
Розділ 14. Великодушний диктатор
Розділ 15. Накопичення влади, накопичення вини
Розділ 16. «Новий Сержіу»

Частина 3
(Переклала Галина Сташків)
Розділ 17. «Страх – поганий порадник»
Розділ 18. «Не питай, хто запалив вогонь»
Розділ 19. «Неможливо допомогти людям на відстані»
Розділ 20. Відсіч
Розділ 21. 19 серпня 2003 року
Розділ 22. Postmortem

Епілог
Подяки
Примітки
Список інтерв’ю
Іменний покажчик


Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Їж, пий, худни. Здоровя без дієт ...
Наталья Самойленко
Книга юного підприємця. 9 детальних ...
Сергей Биденко, Ирина Золотаревич
Емоційний інтелект ...
Дэниел Гоулман

Книги автора/издательства

Фізика майбутнього ...
Митио Каку
Школа майбутнього ...
Кен Робинсон, Лу Ароника
Зброя масового навчання ...
Джон Тэйлор Гатто
Вчитель 2.0 ...
Джон Тэйлор Гатто
Майбутнє розуму ...
Митио Каку
Мене не спинити. План мого успіху ...
Рания Хабиби Андерсон