Фабула — купити книги видавництва Фабула у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Фабула

Фабула

Фабула молоде українське видавництво, засноване в січні 2016 року у місті Харків. Назва видавництва це літературний термін, який означає зображення подій в хронологічному порядку. Цю назву засновники вибрали не просто так. Вони пропонують своєму читачеві не “вершинні досягнення постмодернізму”, а історії, які зображують багатогранний світ людей і своєрідний «часовий зріз», і відрізняються широким охопленням дійсності. До вибору літератури є певний критерій. Вона має бути яскравою, гострою та захопливою. Книжки видавництва розподілені на два основні напрями: художня література та нон-фікшн.

Видавництво“Фабула” знайомить читачів з кращими книгами лауреатів Нобелівської, Букерівської, Гонкурівської, Пулітцерівської премій, Національної книжкової премії США. Також виходять роботи таких українських письменників як Юрій Андрухович, Володимир Єшкілєв, Леонід Кононович та ін. Переваг за жанрами у видавництва немає: це і кримінальні, політичні, інтелектуальні бестселери, і байопіки, і драми, і історії про кохання. Більшість з книг «Фабули» або зовсім невідомі українському читачеві, або, що ще важливіше, заново перекладені  сучасною українською мовою.

Щодо нон-фікшн літератури, то книги розподілені на декілька серій: про бізнес, видатних людей. IT, науку, саморозвиток та дозвілля. Тут вийшли книги Іцхака Адізеса, Лі Якокки, Стенлі Маркуса, Джон Перкінса Лоррейн Граббс, а також Максима Батирєва, Дениса Каплунова та Олексія Філановського. Деякі книги виходять одразу на двома мовами, і українською, і російською.

Головна мета видавництва “Фабула” — зробити світ кращим за допомогою найкращих книг для найкращих читачів.

Книги видавництва Фабула:

441 грн
490 грн
Вибір читачів
360 грн
340 грн
340 грн
360 грн
490 грн
450 грн
621 грн
690 грн
690 грн
304 грн
320 грн
360 грн
540 грн

Сьогодні купили