Стратегія управління викликами від спортсмена та підприємця Володимира Кличка. 12 принципів, які він напрацював протягом спортивної кар’єри й успішно використовує в бізнесі та житті.
Хай якою справою ми займаємося: власним бізнесом, побудовою кар’єри чи спортом, ми щодня стикаємося зі складними ситуаціями й випробуваннями. Цих викликів неможливо уникнути, однак можна навчитися управляти ними.
Володимир Кличко понад 25 років присвятив боксу й досяг надзвичайних висот, ставши чемпіоном світу та олімпійським чемпіоном.
Водночас він опікувався й кар’єрою поза великим спортом. Володимир став засновником промоутерської компанії K2 Promotions, благодійної організації Klitschko Foundation, компанії Klitschko Management Group. У 2016 році розробив авторський курс з менеджменту, який викладає в Університеті Санкт-Ґаллена у Швейцарії.
У цій книжці Володимир Кличко пропонує стратегію управління викликами, яку він напрацював протягом спортивної кар’єри й успішно застосовує в житті та бізнесі.
ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для всіх, хто цікавиться саморозвитком, управлінням викликами в житті та бізнесі, історіями успіху.
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Володимир Кличко пропонує 12 ключових принципів, які допоможуть подолати перешкоди та досягти мети в будь-якій справі
ПРО АВТОРА
Володимир Кличко — український боксер, олімпійський чемпіон з боксу в надважкій ваговій категорії, чемпіон світу з боксу у важкій ваговій категорії за версіями WBO, IBF, IBO, WBA. Став засновником промоутерської компанії K2 Promotions, благодійної організації Klitschko
Foundation, компанії Klitschko Management Group. У 2017 році завершив спортивну кар’єру. Нині викладає в Університеті Санкт-Ґаллена у Швейцарії, де читає курс із менеджменту.
ВІДГУК ПРО КНИЖКУ
Є люди — просто неймовірні приклади для наслідування. Вони наполегливі, послідовні, вміють переконувати й завдяки цьому досягають мети. Саме таким, на мою думку, і є Володимир Кличко.
Білл Макдермотт, CEO компанії SAP SE
ЦИТАТИ
Про накопичений досвід
Я не одразу усвідомив, що за десятиліття спортивної кар’єри накопичив більше знань, ніж за час навчання в університеті й роботи над дисертацією. Цей абстрактний скарб досвіду я завжди називав чуттям. Але це більше, ніж чуття.
Про складності публічних виступів
Попри те, що він обожнював виступати публічно, це не далось йому легко. По-перше, з дитинства він страждав на дефект мовлення. Він не вимовляв звук «с» і безкінечно вправлявся, повторюючи повне шиплячих і свистячих речення «Іспанські шхуни пришвартувалися до пристані». Перед від’їздом до Індії він звернувся за консультацією до друга родини, сера Фелікса Сімона, знаного фахівця з проблем горла. Сімон запевнив Черчилля, що той не має фізичних відхилень і напевне зможе подолати свій дефект за допомогою «вправ і наполегливості».
Про мотивацію
Мені подобається полоскотати собі нерви в критичних ситуаціях. Я застосовую адреналін для власних потреб. Страх мене мотивує краще, ніж радість. Радість з’являється, коли я помічаю, що ухвалив правильне рішення.
Про виклики
Проблем немає, є тільки виклики. Треба лише бути готовими їх розпізнати, оцінити й подолати. Якщо не вдалося, не варто однозначно трактувати це як поразку. Можливо, слід змінити мету. Або ж піти дещо іншим шляхом, ніж планувалося.
Перші 15 сторінок книги