Книги українською мовою

  В нашому інтернет-магазині можна купити книжки українською мовою абсолютно різних напрямків. Асортимент досить широкий: книги з менеджменту, фінансів, продажів, маркетингу, ораторського мистецтва, книги для особистої ефективності, видання для розвитку дітей, а ще різноманітні щоденники, блокноти та подарункові книги.

  Ощадливе виробництво

  Джеймс Вумек, Дэниел Джонс
  2018, Фабула, 448 с.
  Цена: 280 грн.

  Вояки

  Мэри Роуч
  2018, Фабула, 304 с.
  Цена: 180 грн.

  Засліплені блиском

  Аджа Рейден
  2018, Фабула, 288 с.
  Цена: 250 грн.

  13 звичок, яких позбулися сильні духом люди

  Эми Морин
  2018, Фабула, 288 с.
  Цена: 200 грн.

  Чому варто жити далі

  Мэтт Гейг
  2018, Фабула, 256 с.
  Цена: 200 грн.

  Шлях

  Коносуке Мацусита
  2018, Видавництво Старого Лева, 280 с.
  Цена: 150 грн.

  Між треба та хочу. Знайди і плекай свою пристрасть

  Эль Луна
  2019, МонолитBizz, 176 с.
  Цена: 290 грн.

  Роксолана (українською)

  Александра Шутко
  2019, Агенция АЙПИО, 128 с.
  Цена: 185 грн.

  Леонід Каденюк

  Игорь Панасов
  2019, Агенция АЙПИО, 128 с.
  Цена: 185 грн.

  Ігор Сікорський

  Олег Промахов
  2019, Агенция АЙПИО, 128 с.
  Цена: 185 грн.

  Валерій Лобановський

  Игорь Панасов
  2019, Агенция АЙПИО, 128 с.
  Цена: 195 грн.

  Втеча від свободи

  Эрих Фромм
  2018, Клуб Семейного Досуга, 288 с.
  Цена: 122 грн.

  Книги українською мовою: бізнес-література та видання для саморозвитку

  За період незалежної України відкрилась величезна кількість видавництв, які створюють книги на українській мові. В країні на сьогодні зареєстровано 6 тисяч видавничих організацій. Політичні події останніх 5 років збільшили попит на в декілька разів. Ринок розвивається, книговидання набирає обертів, пропозиція також зростає. Сьогодні видавництва книжок українською активно змагаються за увагу читача, а ще за права на переклади світових бестселерів. Ця тенденція, без сумніву, радує та мотивує працювати більше.

  Щодо нон-фікшну та бізнес літератури українською мовою, то це доволі молодий напрямок книговидання. Перші, по справжньому цінні видання, з’явилися в продажу лише на початку 2000-х років. Щороку кількість цікавих книг українською зростає. Бестселери Amazon та The New York Times тепер на полицях магазинів у будь-якому містечку країни.

  Чому круто купувати українські книги?

  Усі видання, які ми продаємо, направлені на особистий та професійний розвиток читачів. Kniga.biz.ua співпрацює з найкращими видавництвами країни, які пропонують корисні книжки українською мовою: це “Наш формат”, “Видавництво Старого Лева”, “Клуб сімейного дозвілля”, “Фоліо”, “Основи”, “Book Chef”, “Фабула”, #книголав та ще з десяток інших. Головна вимога до нашого асортименту книг про бізнес на українській мові це їх користь та практичність. Також ми завжди раді просуванню книг талановитих авторів-українців, які хочуть ділитися своїми знаннями та навичками з читачами.

  Новина про те, що читає лише кожен другий українець, боляче сколихнула нещодавно наш книжковий світ. Інтернет-магазин kniga.biz.ua радіє бути причетним до популяризації читання. Якщо ви розмірковуєте, які бізнес книги купити, то ми пропонуємо вам цілий ряд переваг літератури українською мовою:

  • Ціна. Книги українською завжди дешевші, ніж привезені з-за кордону, адже витрати на логістику мінімальні;
  • Наявність: видання не потрібно чекати місяць. Якщо тираж на книгу відкритий, то ви отримаєте її протягом 2-3 днів.
  • Якість. Видавництва більше не економлять на типографії та дизайні. Навіть більше деякі видання беруть участь у міжнародних виставках, ярмарках та конкурсах, та привозять цінні призи.
  • Актуальність. Якщо ви раптом хвилюєтесь, що інформація у придбаній вами книзі застаріла, то хочемо розвіяти ваші сумніви. Українські видавництва стежать за світовими тенденціями, та пропонують лише переклади нових або завжди актуальних книг.

  В інтернет-магазині ділової літератури kniga.biz.ua ви можете купити корисні книги українською мовою з доставленням по місту Києву або в будь-який населений пункт України.

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером по Киеву- 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках