Рік особистої ефективності. Збірник 2: Внутрішньоособистісний інтелект. Знаю, розумію, керую собою - Коллектив авторов: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Рік особистої ефективності. Збірник 2: Внутрішньоособистісний інтелект. Знаю, розумію, керую собою

Код: 2100008521
Купить Рік особистої ефективності. Збірник 2: Внутрішньоособистісний інтелект. Знаю, розумію, керую собою Коллектив авторов
360 грн
Есть на складе
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Коллектив авторов
Издательство Монолит-Bizz
Cтраниц 240
Год 2019
ISBN 978-617-577-190-7
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 70х100/16 (170х240 мм.)

О книге Рік особистої ефективності. Збірник 2: Внутрішньоособистісний інтелект. Знаю, розумію, керую собою

Ця книга також є у продажу російською мовою під назвою "Год личной эффективности. Сборник 2. Внутриличностный интеллект. Знаю, понимаю, управляю собой."

12 книг в одній про те, як зрозуміти і змінити образ мислення, розвинути силу волі і корисні звички, керувати емоціями. Всі ці найцінніші знання з 12 бестселерів ретельно відібрані і згруповані командою Smartreading в одному збірнику під загальною назвою:
«Внутріособистісний інтелект. Знаю, розумію, керую собою ».
 
Ця книга містить 12 саммарі книг про внутриличностном інтелекті. Знання, розуміння, вміння керувати собою - ті ключові навички, які дозволяють людині успішно розвиватися, проявляти силу волі і керувати власними звичками.
 
2. «Досконалий мозок» Діпак Чопра, Рудольфа Танзи
5. «Сила волі» Келлі Макгонігал
6. «Тригери. Формуй звички - загартовуй характер »Маршалла Голдсміта, Марка Рейтера
9. «Шлях художника» Джулії Кемерон
ефективності, здоровя і щастя »Джима Лоері, Тоні Шварца
Джек Кенфілд, Марка Віктора Хансена
 
ПРО ПРОЕКТ
Проект «Рік особистої ефективності» - серія з чотирьох збірників, в кожен з яких входить 10? 12 саммарі найцінніших книг з особистого розвитку і особистої ефективності. Всі ці книги - безумовний Мастрідія, гідний зайняти важливе місце в системі знань людини, налаштованого на зростання, і здатний забезпечити для цього сильну основу.
 
Ще зовсім недавно вважалося, що інтелект у людини один, і кожному з нас або пощастило їм володіти, або ні. Тепер же психологи і досліджують людський мозок вчені виділяють до 35 видів інтелекту, кожен з яких може бути розвинений у конкретного індивіда в тій чи іншій мірі. Більш того, кожен піддається усвідомленому розвитку, а в системі різні види інтелекту розвиваються краще, посилюючи один одного.
 
Ми використовуємо підхід, заснований на лініях інтелекту (спасибі надихнув нас Кену Вілбера). Кожен збірник проекту «Рік особистої ефективності» допоможе вам посилити одну з граней інтелекту.
 
ЦИТАТИ З КНИЖКИ
Ми самі створюємо свою реальність
Наші погляди визначають напрямок нашого життя. Вони надають руху мозок, за цим ідуть дії, з'являються щасливі можливості, а потім мрія стає реальністю. Виходить, що ми самі створюємо свою реальність, а робота нейронів і формування синапсів - лише частина процесу. Так, людина, що перебуває в депресії, змінює свій мозок, а за ним і реальність - він дійсно сприймає світ в більш тьмяних кольорах, не чуючи в повній світі навіть смаку продуктів. Але ми, на противагу депресивного стану, можемо створити більш яскравий і «смачний» світ.
 
Активні питання
Активні питання змушують вас описати ваш образ дій і не дають можливості звалити відповідальність на інших. Вони змушують думати про те, що ви особисто можете зробити для себе, а не про те, що може зробити для вас світ.
 
Невідомий механізм
Існує механізм, який нам поки невідомий, але в певних ситуаціях він включається, народжуючи геніальні здогади, проривні відкриття, та й просто чудові ідеї. Ми не знаємо, як він працює, але ми знаємо, що на нього впливає. Виявляється, існує навик, який дозволяє за бажанням дістатися до того, що в голові.
 
Розширюємо межі самоконтролю
Ми не можемо контролювати всі. Єдиний спосіб зміцнити самоконтроль - розширити його межі. Наше завдання - тренуватися, як розумний спортсмен: рости над собою, але не доводити себе до знемоги.
 
Зменшуємо масштаби амбіцій
Робити щось нескінченно краще, ніж не робити нічого, а робити щось потроху, але кожен день, набагато ефективніше, ніж викладатися по повній, але один раз в місяць. З цих двох тверджень ми можемо зробити висновок, що в повсякденному житті амбіції меншого масштабу приносять більше користі, ніж великі устремління.
 
Переконання - це тільки переконання
Негативні переконання - тільки переконання. Єдине, що за ними криється - це страх. Щоб вийти з нього, ми повинні повірити, що можна займатися улюбленою справою і бути багатим, успішним і щасливим сім'янином. Що радість творчості важливіше думки оточуючих. Що вік - перешкода лише у нас в голові.
 
Життя заради мети
Життя заради мети дає нам можливість збагатити інших, залишаючи їм свій позитивний образ. Наприклад, якщо ви вирішили намагатися більше віддавати людям і не чекати негайної винагороди, ви вже почали долучатися до життя заради мети.
 
Формуємо нове бачення світу
Перехід від «застиглого» способу мислення до «рухомого» - процес складний і тривалий. Це не освоєння декількох трюків, а формування нового бачення світу. Це перехід від принципу «Суди, і судимий будеш» до принципу «Вчися і допомагай вчитися ». Це постійна відданість ідеї зростання і розвитку, яка вимагає часу, зусиль і підтримки.


pdf Перші 20 сторінок книги


Добавить свой отзыв о книге

Видео Рік особистої ефективності. Збірник 2: Внутрішньоособистісний інтелект. Знаю, розумію, керую собоюОставить свой отзыв:

Рекомендуем

Мочи Манту ...
Ульяна Супрун
Медицина доказова і не дуже ...
Андрей Семьянков
Як хотіти й отримати все (але це не ...
Татьяна Лукинюк,Людмила Колб

Книги автора/издательства

Настільна гра Асоціації ...
Коллектив авторов
Календар "Мрій і дій!" на ...
Коллектив авторов
Галерея чуття. Частина 3 ...
Коллектив авторов
Галерея чуття. Частина 2 ...
Коллектив авторов
Галерея чуття. Частина 1 ...
Коллектив авторов

Сегодня купили