Книги автора Олександр Краковецький купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Олександр Краковецький

Олександр Краковецький

Олександр Краковецький закінчив Вінницький національний технічний університет, де отримав науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю «Інформаційні технології», після чого пройшов шлях від розробника-початківця до архітектора програмного забезпечення. Спеціалізується на розробці автоматизованих систем управління та є визнаним міжнародним експертом у галузі штучного інтелекту.

Олександр є співзасновником та керівником компанії по розробці програмного забезпечення DevRain, що є партнером компанії Microsoft, а також співзасновником та технічним керівником соціального стартапу ДонориА —найбільшої в Україні платформи для донорів крові. Нагороджений низкою відзнак, зокрема, Microsoft Regional Director, Microsoft Artificial Intelligence Most Valuable Professional, The Best Professional in Software Architecture на Ukrainian IT Awards, Forbes Technology Council.

Олександр є спікером на багатьох українських та міжнародних конференціях, у різні часи викладав або викладає дисципліни, що пов'язані з хмарними технологіями та технологіями штучного інтелекту для Метінвест Політехніки, Київської школи економіки, Українського Католицького Університету тощо.

Автор курсу «Початок рооботи з ChatGPT» на українській навчальній онлайн-платформі Prometheus.

Книги автора Олександр Краковецький :

570 грн

Сьогодні купили