Книги для стартаперів, купити книги по бізнесу для початківців Startup в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Startup - створення, управління, розвиток, робота з інвестором

Вперше термін «стартап» з’явився в 70-их в журналах Forbes і Business Week, та закріпився під час піку популярності доткомів. Цей інтерес зростає з кожним роком, як і кількість випущених книг про бізнес для підприємців-початківців і стартаперів. Адже для того, щоб побудувати успішний бізнес, одного стартового капіталу і хорошої ідеї недостатньо. Ідей завжди багато, тому питання полягає в тому, як добре ви їх реалізуєте. Для розуміння правильної організації робочого процесу ми зібрали добірку кращих книг про стартапи й складнощі їхнього масштабування.

350 грн
AWARD KBU
430 грн
359 грн
399 грн
150 грн
390 грн
420 грн
590 грн
123 грн
175 грн
199 грн
209 грн
235 грн
294 грн
390 грн

З книг про бізнес з нуля ви дізнаєтеся:

 • як знайти свій шлях, відмінний від стандартних історій успіху мільйонерів;
 • як впоратися з труднощами, які спіткають кожен стартап;
 • як написати бізнес-план або швидко змінити чинний;
 • як залучити інвестиції та не зашкодити бізнесу;
 • як впоратися з «хворобами росту»;
 • як бути ефективним лідером для своєї компанії, незалежно від її розміру;
 • як використовувати концепцію Розвитку клієнта і швидко перейти від окремих клієнтів до масового споживача;
 • як збільшити доходи компанії — для вже визнаних підприємців зі стабільним прибутком;
  історії стартапів, що змінили світ;
 • ...та багато іншого!

Книги про бізнес для підприємців-початківців і стартапів

Ми зібрали гарячі новинки та перевірені часом книжки про те, як розпочати свій бізнес. Ці видання будуть корисними навіть досвідченим підприємцям, бо успіх будь-якого бізнесу залежить від готовності постійно навчатися. Їхнім авторам можна довіряти - хтось із них створив багатомільярдний бізнес, хтось - залучив інвестиції або успішно реформував компанію. На основі свого досвіду вони і пишуть книжки про бізнес для початківців, які допомагають розібратися в неоднозначних нюансах ведення бізнесу, підготуватися до складних моментів і "чорних лебедів", розповідають кейси інших підприємців, що надихають.

Немає ідеальної книжки, прочитання якої гарантує успішний запуск бізнесу, зате є книжки, які надихають, пояснюють і підказують. Саме таку добірку книг про бізнес з нуля ми зібрали в kniga.biz.ua і поповнюємо її найкращими бізнес-бестселерами. Адже як сказав засновник Dropbox, Дрю Х'юстон: "Більшість засновників компаній не присвячують достатньо часу читанню - і роблять помилки, яких могли б уникнути, вивчивши чужий досвід". Розвивайтеся і запускайте успішні компанії по всій Україні та світу!

Сьогодні купили