Книги для стартаперів, купити книги по бізнесу для початківців Startup в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Startup - створення, управління, розвиток, робота з інвестором

Вперше термін «стартап» з’явився в 70-их в журналах Forbes і Business Week, та закріпився під час піку популярності доткомів. Цей інтерес зростає з кожним роком, як і кількість випущених книг про бізнес для підприємців-початківців і стартаперів. Адже для того, щоб побудувати успішний бізнес, одного стартового капіталу і хорошої ідеї недостатньо. Ідей завжди багато, тому питання полягає в тому, як добре ви їх реалізуєте. Для розуміння правильної організації робочого процесу ми зібрали добірку кращих книг про стартапи й складнощі їхнього масштабування.

399 грн
240 грн
340 грн
390 грн
450 грн
175 грн
150 грн
238 грн
250 грн
199 грн
209 грн
330 грн
400 грн

З книг про бізнес з нуля ви дізнаєтеся:

 • як знайти свій шлях, відмінний від стандартних історій успіху мільйонерів;
 • як впоратися з труднощами, які спіткають кожен стартап;
 • як написати бізнес-план або швидко змінити чинний;
 • як залучити інвестиції та не зашкодити бізнесу;
 • як впоратися з «хворобами росту»;
 • як бути ефективним лідером для своєї компанії, незалежно від її розміру;
 • як використовувати концепцію Розвитку клієнта і швидко перейти від окремих клієнтів до масового споживача;
 • як збільшити доходи компанії — для вже визнаних підприємців зі стабільним прибутком;
  історії стартапів, що змінили світ;
 • ...та багато іншого!

Книги про бізнес для підприємців-початківців і стартапів

Ми зібрали гарячі новинки та перевірені часом книжки про те, як розпочати свій бізнес. Ці видання будуть корисними навіть досвідченим підприємцям, бо успіх будь-якого бізнесу залежить від готовності постійно навчатися. Їхнім авторам можна довіряти - хтось із них створив багатомільярдний бізнес, хтось - залучив інвестиції або успішно реформував компанію. На основі свого досвіду вони і пишуть книжки про бізнес для початківців, які допомагають розібратися в неоднозначних нюансах ведення бізнесу, підготуватися до складних моментів і "чорних лебедів", розповідають кейси інших підприємців, що надихають.

Немає ідеальної книжки, прочитання якої гарантує успішний запуск бізнесу, зате є книжки, які надихають, пояснюють і підказують. Саме таку добірку книг про бізнес з нуля ми зібрали в kniga.biz.ua і поповнюємо її найкращими бізнес-бестселерами. Адже як сказав засновник Dropbox, Дрю Х'юстон: "Більшість засновників компаній не присвячують достатньо часу читанню - і роблять помилки, яких могли б уникнути, вивчивши чужий досвід". Розвивайтеся і запускайте успішні компанії по всій Україні та світу!

Сьогодні купили