Щоденники 2022 купити в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Щоденники

Щоденники давно стали невіддільною частиною нашого повсякденного ділового й особистого життя для ведення структурованих записів. Вони завжди були дуже популярні, а останнім часом є необхідним предметом, що допомагає організувати всі сфери життя.

Сучасній людині дуже непросто встигнути виконати всі завдання, тому потрібно багато уваги приділяти грамотному плануванню і спискам справ. Значну допомогу в цьому можуть надати блокноти, зроблені у формі щоденників. Так вийде витягти максимум користі з рутинних завдань. У таких блокнотах кожен день розділений по годинах для планування оптимального розпорядку дня.

400 грн
361 грн
380 грн
380 грн
135 грн
150 грн
110 грн
350 грн
290 грн
210 грн
350 грн
110 грн
419 грн
262 грн
349 грн

Які бувають щоденники?

Умовно всі щоденники можна розділити на кілька категорій:

  • Блокноти, що заздалегідь датовані. Вони відмінно підходять для тих, хто звик вести записи щодня, ретельно плануючи день. Однак, якщо ви змушені купити щоденник не на початку року, то низка сторінок залишиться невикористаним.
  • Недатовані щоденники ніяк не прив’язані до конкретних дат. Вони зручні тим, що відразу можна почати робити записи, нотуючи лише важливі дати.

Крім того, щоденники можна розділити за стилем кріплення сторінок.

  • Зшиті блокноти. Такі вважаються найякіснішими, з обкладинкою зі щільного матеріалу. Недолік таких щоденників у тому, що не можна вставити додаткові сторінки.
  • Щоденники, сторінки яких кріпляться на кільцях. Вони більш практичні, тому що є можливість додаткових вставок, а непотрібну або зіпсовану сторінку можна просто витягти.

Сучасні щоденники відрізняються найрізноманітнішим оформленням. Кожен охочий може купити щоденник на свій смак і бюджет. Це можуть бути солідні шкіряні щоденники, й екземпляри з яскравими, сучасними обкладинками, які допомагають тримати справи в ладу. Останньою цікавою тенденцією є щоденники, створені відомими експертами тайм-менеджменту, які допомагають правильно ставити завдання й досягати бажаних цілей, наприклад, щоденники за системою Agile. Також є щоденники для творчих людей, мотивуючі блокноти для сучасних жінок, що поєднують безліч ролей і обов’язків: від мам і дружин до бізнесвумен.

Варто пам’ятати, що щоденники можуть бути чудовим варіантом для подарунка близьким або колегам. Вони поважно виглядають, яскраво і стильно оформлені та завжди корисні.

Де купити щоденники датовані на 2020 рік?

У магазині ділової літератури kniga.biz.ua зібрано безліч цікавих і корисних щоденників на 2020 рік. Наші менеджери допоможуть вам вибрати саме той блокнот, який буде надійним помічником під час щоденного планування, постановки цілей і визначенні завдань. А також зможуть порадити оптимальний варіант щоденника для подарунка. Ви можете зробити своє замовлення, не виходячи з дому, просто зателефонувавши в наш магазин. А доставка щоденника на 2019 рік буде виконана в будь-яке місто України в найкоротші терміни. Якщо ви прагнете до особистої та професійної ефективності і продуктивності, то щоденник на 2019 рік допоможе вам досягти цілей і реалізувати поставлені завдання!

Сьогодні купили