Книги про успіх в житті, купити літературу про успіх в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Історії успіху

Книги про успіх компаній і брендів цікавлять не тільки підприємців. Адже вони не мають нічого спільного з викладенням фактів у дусі «Вікіпедії» й нудними історіями. За кожною стоїть фантастична історія: будь-то стартові $ 100 у засновника Nike або надувний матрац у гуртожитку в засновників Airbnb. Брендам-легендам присвячені десятки робіт, вони завжди в епіцентрі уваги. Але як дізнатися секрет успіху компаній, перейняти їхній досвід і створити щось не менш видатне? Книги про успіх Nutella, Southwest Airlines, IKEA, Google, Uber, Auchan і багатьох інших спробують відкрити вам ці таємниці!

250 грн
390 грн
250 грн
350 грн
290 грн
399 грн
300 грн
350 грн
270 грн
190 грн
320 грн
260 грн

Чим корисні книги про успіх компаній?

Що об’єднує компанії з мільйонним доходом? Вони створюють емоційні та соціальні цінності, а не просто приносять дохід інвесторам (нехай і дуже солідний). Розуміння цього шляху прийшло не відразу. У зібраних нами книгах про успішні бренди розказані історії людей, які перетворили ефемерну мрію в бізнес, що працює. Ви також дізнаєтеся про те, як:

  • створити високоприбутковий бізнес, орієнтований на суспільство;
  • були створені найбільші компанії, відомі у всьому світі;
  • знайти свій шлях і займатися тим, що змушує серце битися частіше;
  • вразити оточення підбіркою неймовірних фактів: у яких країнах не продається Coca-Cola, які східні традиції у Sony, що об’єднує Toyota й американські супермаркети;
  • створити wow-проєкт;
  • вибудувати корпоративну культуру, яка принадить кращих і відсіє токсичних партнерів;
  • і багато іншого!

Немає універсальної таблетки, яка перетворить стартап в успішну корпорацію, але є книги, які мотивують і запалюють. У kniga.biz.ua ми зібрали літературу, що надихає та зацікавить не тільки підприємців, а й шанувальників конкретного бренду. Хто знає, можливо наступну книгу напишуть про вас?

Сьогодні купили