Подарункові книги видання в Києві, купити книгу в подарунок ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Подарункові книги

Усім відомо, що книга — один із кращих варіантів для подарунка. Практично кожний може знайти книгу на потрібну йому тему. Єдине ускладнення може бути спричинене великою кількістю нової літератури,що вийшла в останній час. Неважко розгубитися з таким великим асортиментом новинок. Нижче подаємо кілька практичних порад для тих, хто хоче вибрати хороші книги в подарунок.

350 грн
Вибір читачів
430 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
300 грн
310 грн
295 грн
460 грн
280 грн
200 грн
170 грн
410 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
180 грн
320 грн

Як правильно вибрати книгу в подарунок?

Для початку давайте подумаємо про те, кому ми збираємося зробити презент. Це може бути родич, друг, колега, однодумець з клубу по інтересам або навіть керівник. Кожному з цих людей можна підібрати літературу на потрібну йому тематику. Визначтеся з хобі та захопленнями адресата подарунка, це допоможе вам звузити пошуки потрібної книги до мінімуму.

Коли ви знаєте коло інтересів людини, витратьте декілька годин вашого часу й пошукайте в інтернеті літературу, пов’язану з цією темою. Подивіться, що видавалося упродовж декількох років, почитайте відгуки й рецензії на книги, оцініть їхній зовнішній вигляд. Чітко визначившись із вибором подарункової книги, замовляйте її в одному з книжкових магазинів.

Як і інша література, подарункові книги поділяються на тематичні категорії. Ось кілька з них:

  • Книги з мистецтва і про життя художників. Вони допоможуть читачеві краще розібратися в різних напрямах мистецтва. Крім того, у таких книгах присутні красиві, якісні ілюстрації і фотографії.
  • Книги для підприємців. У цій рубриці представлено літературу для тих, хто вже створив або мріє поки зробити свій бізнес. Тут представлені історії успішних бізнесменів і компаній, надані поради для бізнесменів.
  • Книги, спеціально підібрані для чоловіків і жінок.
  • Книги для душі, які допомагають нам розслабитися, надихають і роблять наше повсякденне життя цікавішим та яскравішим.
  • Кулінарні книги. Одна з наймодніших сучасних тенденцій — це кулінарія. Книги з кулінарії навчать читачів не тільки смачно готувати, але і вишукано, красиво подавати страви, розкажуть захопливі «кулінарні» історії, познайомлять із провідними шефами світу.
  • Біографії світових лідерів, політиків, мислителів, бізнесменів, чия діяльність змінила наш світ.
  • Колекційні видання в подарунок. Для особливих випадків, ювілеїв, торжеств можна зробити ексклюзивний подарунок у вигляді колекційної книги або серії. Зазвичай такі книги виконані з дорогих матеріалів, з вишуканим оформленням. Часто палітурка видань зроблена зі шкіри, а самі книги укладені в суперобкладинки і футляри.
  • Подарункові сертифікати. Якщо ви зовсім губитеся в розмаїтті книг і не можете зробити свій вибір, подаруйте сертифікат. Адресат подарунка сам вибере потрібну йому літературу.

Кожна книга прекрасна й у деякому роді унікальна, неважливо, видана вона на звичайному папері або на крейдованому з підвищеною щільністю. Але для подарунка бажано все-таки звернути увагу на особливості видання. Вибирайте книгу на подарунок у твердій палітурці, бажано з яскравими, цікавими ілюстраціями. Така книга посяде гідне місце в домашній бібліотеці близької вам людини.

Де купити подарункові книги?

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений великий асортимент цікавих, захопливих книг, які можуть стати відмінним подарунком для ваших рідних і близьких. Зателефонуйте нам, і співробітники магазину швидко й ефективно допоможуть вам зробити вибір подарунка, залежно від інтересів і захоплень обдаровуваного. Замовляйте книги з доставкою по Києву та Україні. Робіть правильні подарунки, тому що коробка цукерок або новий светр не зможуть змінити чиєсь життя, а ось корисна книга — цілком!

Сьогодні купили