Книги по темі Науково-популярні книги купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Науково-популярні книги

Робота мозку, таємниці ДНК, закони фінансової системи, перспективи розвитку штучного інтелекту, біохакінг і природа емоцій — про ці складні речі простою мовою розказано в науково-популярній літературі. Вона здатна змінити ваш погляд на багато речей, а ще часто це дуже веселе читання (якщо вам трапилось видання автора «веселих книг про нудні науки» Чарльза Вілсона). Ви також дізнаєтеся про результати останніх наукових досліджень в найрізноманітніших сферах: від психології й нейробіології до фізики та математики. Тепер ви зрозумієте, що предмети зі шкільної програми можуть бути такими ж цікавими, як гостросюжетні детективи — особливо якщо вам трапились кращі книги Стівена Гокінґа. В цьому розділі книгарні kniga.biz.ua зібрані роботи найвідоміших популяризаторів науки: Том-Батлер Боудон, Сет Ллойд, Карл Саган, Майкл Шермер, Ювал Ной Харарі. Ці автори з такою пристрастю говорять про історію, біологію, математику, психологію, фінанси і фізику, що читач мимоволі заражається ентузіазмом. І це — той сюрприз, який підносять дійсно цікаві наукові книги.

Вибір читачів
339 грн
365 грн
Вибір читачів
377 грн
405 грн
Вибір читачів
349 грн
375 грн
Вибір читачів
390 грн
Вибір читачів
430 грн
266 грн
380 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
300 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
260 грн
240 грн
330 грн
440 грн
AWARD KBU Вибір читачів
630 грн

Чим ще корисна науково-популярна література?

У kniga.biz.ua зібрані ті книги, з яких варто починати подорож у світ науково-популярної літератури. Так, з неї ви дізнаєтеся:

  • як відстежити історію людського виду за допомогою ДНК;
  • хто в підсумку розкрив таємниці хімії та фізики, над якими билися сотні років видатні вчені;
  • чому Плутон виключили зі списку планет;
  • що станеться з містами й навколишнім середовищем, якщо людство раптом зникне;
  • які перспективи відкриває перед людиною штучний інтелект;
  • як звичні нам речі типу кондиціонера і бритви Gilette назавжди змінили світ;
  • які дрібниці визначають баланс сил у світовій економіці;
  • і багато іншого!

ТОП науково-популярних книг за версією kniga.biz.ua

У наш ТОП не могла не потрапити книга ізраїльського історика Ювала Ноя Харарі «Homo Deus. Коротка історія майбутнього». Це спроба заглянути в найближче майбутнє, чим видання і цікаве. Автор пропонує вибрати напрям руху людства, тому охоплення тем вражає: від релігії та економіки до політики й штучного інтелекту. Книга особливо сподобається тим, хто прочитав першу нон-фікшн роботу Харарі «Sapiens. Коротка історія людства».

Список найкращих науково-пізнавальних книг був би неповним без бестселера Джулії Ендерс «Внутрішня історія. Кишечник — найцікавіший орган нашого тіла». Уявіть собі: вчена-мікробіолог (!) написала смішну (!!) і корисну (!!!) книгу про один з найменш обговорюваних людських органів — кишківник. Якщо ви готові визнати, що у кишківнику є власні «мозок» і «нервова система», то беріться за номінанта премії в міжнародному проєкті Science Slam, виданим в більш ніж 36 країнах.

Хочете дізнатися більше про те, що ж стоїть за найбільш значущими змінами в економіці, моралі, генах і навіть Всесвіту? Ви знайдете відповіді на всі ці питання в кращих книгах про науку, які можна купити в kniga.biz.ua. Ми швидко доставимо ваше замовлення в Київ або будь-яке інше місто України.

Сьогодні купили