Коучинг, книги з коучингу купити в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua, коучинг книги
kniga.biz.ua

Коучинг

Книги з коучингу спрямовані на підготовку коучів — фахівців, які допомагають мобілізувати всі сили для досягнення поставленої мети, як в бізнесі, так і особистого життя. Наприклад бізнес-коучі залучені в культуру зростання компанії, допомагають вивести її на якісної новий рівень і змусити співробітників повірити у власні сили. Частина літератури з коучингу стосується лайф коучів, завдяки яким люди формують майбутнє замість того, щоб безуспішно долати минуле.

370 грн
2500 грн
390 грн
430 грн
800 грн
120 грн

Головна особливість полягає в тому, що коуч не розповідає, як «зробити правильно». Він лише створює ідеальні умови для клієнта, і той самостійно визначає, що і як робити. У кожної людини є все необхідне для реалізації задуманого. Потрібно лише правильно розпорядитися наявними ресурсами.

З представлених у цьому розділі книг про коучинг ви дізнаєтеся:

  • які навички і прийоми необхідні для того, щоби стати № 1 в цій сфері;
  • чим відрізняються коучинг професійного та особистісного зростання;
  • які вправи розвивають здібності фахівця;
  • які системи коучингу популярні в сучасному світі;
  • як виявити та розкрити потенціал особистості, групи людей у сфері, якою вони себе присвятили;
  • які є особливості та переваги традиційного бізнес-консультування;
  • як керівник може використовувати ключові інструменти коучингу для підвищення ефективності свого бізнесу;
  • і багато іншого!

З нашого великого асортименту ми зібрали добірку кращих книг і підручників про коучинг. З їхньою допомогою ви освоїте мистецтво професійного партнерства і зможете реалізувати зміни, які потрібні клієнту, допомогти йому розв’язати завдання й досягти конкретних цілей. Вони будуть цікаві власникам бізнесу, HR фахівцям, тим, хто займається або хоче займатися консалтингом і навчанням, хоче допомагати людям розкривати свій потенціал на 100 %. Серед must have літератури про коучинг є такі автори як Стівен Кові, Іцхак Адізес, Джон Вітмор і Тімоті Голв. kniga.biz.ua з радістю доставить ваше замовлення по всій Україні та Києву.

Телефонуйте й купуйте кращу літературу з професійного та особистісного коучингу в нашому магазині!

Сьогодні купили