Коучинг, книги з коучингу купити в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua, коучинг книги
kniga.biz.ua

Коучинг

Книги з коучингу спрямовані на підготовку коучів — фахівців, які допомагають мобілізувати всі сили для досягнення поставленої мети, як в бізнесі, так і особистого життя. Наприклад бізнес-коучі залучені в культуру зростання компанії, допомагають вивести її на якісної новий рівень і змусити співробітників повірити у власні сили. Частина літератури з коучингу стосується лайф коучів, завдяки яким люди формують майбутнє замість того, щоб безуспішно долати минуле.

2500 грн
390 грн
760 грн
800 грн
430 грн
200 грн
420 грн

Головна особливість полягає в тому, що коуч не розповідає, як «зробити правильно». Він лише створює ідеальні умови для клієнта, і той самостійно визначає, що і як робити. У кожної людини є все необхідне для реалізації задуманого. Потрібно лише правильно розпорядитися наявними ресурсами.

З представлених у цьому розділі книг про коучинг ви дізнаєтеся:

  • які навички і прийоми необхідні для того, щоби стати № 1 в цій сфері;
  • чим відрізняються коучинг професійного та особистісного зростання;
  • які вправи розвивають здібності фахівця;
  • які системи коучингу популярні в сучасному світі;
  • як виявити та розкрити потенціал особистості, групи людей у сфері, якою вони себе присвятили;
  • які є особливості та переваги традиційного бізнес-консультування;
  • як керівник може використовувати ключові інструменти коучингу для підвищення ефективності свого бізнесу;
  • і багато іншого!

З нашого великого асортименту ми зібрали добірку кращих книг і підручників про коучинг. З їхньою допомогою ви освоїте мистецтво професійного партнерства і зможете реалізувати зміни, які потрібні клієнту, допомогти йому розв’язати завдання й досягти конкретних цілей. Вони будуть цікаві власникам бізнесу, HR фахівцям, тим, хто займається або хоче займатися консалтингом і навчанням, хоче допомагати людям розкривати свій потенціал на 100 %. Серед must have літератури про коучинг є такі автори як Стівен Кові, Іцхак Адізес, Джон Вітмор і Тімоті Голв. kniga.biz.ua з радістю доставить ваше замовлення по всій Україні та Києву.

Телефонуйте й купуйте кращу літературу з професійного та особистісного коучингу в нашому магазині!

Сьогодні купили