Книги по темі Дитяча література купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Дитяча література

Для багатьох з нас знайомство з книгами почалося в дитинстві. Якісь із них розважали, якісь змушували переживати разом з героями їхні пригоди, якісь — вчили корисним речам. У сучасному світі літературу часто підміняють іграми на смартфоні або яскравими мультиками. Книгам доводиться конкурувати з десятком інших розваг. Та з усім тим ринок книги для дітей з кожним роком тільки зростає: з’являються нові автори, поліпшується візуальне оформлення та розширюється список обговорюваних тем. Представлені книги для дітей на книжковому ринку існує особлива категорія: дитяча література для навчання і розвитку. Наш книжковий інтернет-магазин kniga.biz.ua підтримує любов до читання з дитинства, і пропонує найкращі дитячі книжки, які читають діти з усього світу.

400 грн
430 грн
250 грн
270 грн
135 грн
150 грн
430 грн
250 грн
220 грн
160 грн
225 грн
250 грн
356 грн
375 грн
240 грн
270 грн

У цій категорії батьки зможуть вибрати книги, які допоможуть їм краще зрозуміти дітей, а діти і собі оцінять корисні та цікаві видання. Всі книги для дітей в нашому розділі стануть провідниками у світ якісної літератури, яка не тільки розважає, а й вчить чогось нового, показує світ в усьому його розмаїтті, навчає знаходити вихід з будь-яких ситуацій. Серед популярних авторів дитячої літератури в наш розділ потрапили такі письменники та ілюстратори як Тетяна Руссіта, Масару Ібука, Таро Гомі, Франческо Піто тощо.

Які дитячі книги зібрані в цьому розділі?

Розділити все різноманіття дитячої літератури неможливо — та й це непотрібно. Ми лише знайомимо з декількома найбільш поширеними групами:

  • книги по вихованню дітей — для батьків, що пам’ятають, як важко було їм у юному віці знайти мову зі своїми рідними. Така література допоможе налагодити контакт з поколінням Z і допомогти реалізувати величезний потенціал, що закладений в кожній дитині;
  • дитяча література, енциклопедії й пізнавальні книги — якого розміру Земля, хто насправді відкрив Америку і чи бувають ведмеді-альбіноси? Спробуйте знайти відповіді на питання «чомучок» за допомогою барвистих енциклопедій і книг для юних дослідників. Можна навіть провести власний науковий досвід і представити його результати батькам!
  • комікси й вімельбухи — той випадок, коли картинки можуть захопити не менш ніж текст. Адже де, як не в вімельбухові, можна годинами шукати зниклих тварин на сповнених деталей й потішних сценок розворотах?
  • зошити Kumon — серія робочих зошитів, кожен з яких допомагає розвинути конкретну навичку. Зошити засновані на японській системі розвитку і розраховані на дітей від 1,5 до 8 років. З їхньою допомогою можна підтягнути слабкі навички: від рахунку і письма до створення паперових виробів і розвитку просторового мислення.
  • книжки для дітей з фінансової грамотності — якщо дитина все ще думає, що гроші ростуть на деревах, дитячі книжки з цього розділу пояснять, що таке заробітна плата, як формується бюджет і як можна відкладати гроші, якщо ти дитина. Хто знає, можливо це проявить її дух підприємництва?

Де найкраще купити дитячі книги?

Як зібрати робота? Де знайти загублений Ельдорадо? Чи можна подружитися з їжачком? До цих питань батьки додадуть свої: наприклад, як витягти з читання максимум користі або як зібрати дитячу бібліотеку. Ці відповіді ви зможете знайти в кращих дитячих книгах, які можна купити в інтернет-магазині kniga.biz.ua. Забезпечимо дитинство в читанні та швидко доставимо книги в будь-яке місто України!

Сьогодні купили