Книги по темі Дитяча література купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Дитяча література

Для багатьох з нас знайомство з книгами почалося в дитинстві. Якісь із них розважали, якісь змушували переживати разом з героями їхні пригоди, якісь — вчили корисним речам. У сучасному світі літературу часто підміняють іграми на смартфоні або яскравими мультиками. Книгам доводиться конкурувати з десятком інших розваг. Та з усім тим ринок книжок для дітей з кожним роком тільки зростає: з’являються нові автори, поліпшується візуальне оформлення та розширюється список обговорюваних тем. Серед представленої на книжковому ринку літератури для дітей існує особлива категорія: дитяча література для навчання і розвитку. Наш книжковий інтернет-магазин kniga.biz.ua підтримує любов до читання з дитинства, і пропонує найкращі дитячі книжки, які читають діти з усього світу.

220 грн
180 грн
270 грн
220 грн
350 грн
490 грн
490 грн
270 грн
255 грн
270 грн
270 грн
270 грн

У цій категорії батьки зможуть вибрати книги, які допоможуть їм краще зрозуміти дітей, а діти і собі оцінять корисні та цікаві видання. Всі книги в нашому розділі стануть провідниками у світ якісної літератури, яка не тільки розважає, а й вчить чогось нового, показує світ в усьому його розмаїтті, навчає знаходити вихід з будь-яких ситуацій. Серед популярних авторів книжок для дітей в наш розділ потрапили такі письменники та ілюстратори як Тетяна Руссіта, Масару Ібука, Таро Гомі, Франческо Піто тощо.

Які дитячі книги зібрані в цьому розділі?

Розділити все різноманіття дитячої літератури неможливо — та й це непотрібно. Ми лише ознайомимо з декількома найбільш поширеними групами:

  • книги по вихованню дітей — для батьків, що пам’ятають, як важко було їм у юному віці знайти мову зі своїми рідними. Така література допоможе налагодити контакт з поколінням Z і допомогти реалізувати величезний потенціал, що закладений в кожній дитині;
  • дитячі енциклопедії й пізнавальні книги — якого розміру Земля, хто насправді відкрив Америку і чи бувають ведмеді-альбіноси? Спробуйте знайти відповіді на питання «чомучок» за допомогою барвистих енциклопедій і книг для юних дослідників. Можна навіть провести власний науковий досвід і представити його результати батькам!
  • комікси й вімельбухи — той випадок, коли картинки можуть захопити не менш ніж текст. Адже де, як не в вімельбухові, можна годинами шукати зниклих тварин на сповнених деталей й потішних сценок розворотах?
  • зошити Kumon — серія робочих зошитів, кожен з яких допомагає розвинути конкретну навичку. Зошити засновані на японській системі розвитку і розраховані на дітей від 1,5 до 8 років. З їхньою допомогою можна підтягнути слабкі навички: від рахунку і письма до створення паперових виробів і розвитку просторового мислення.
  • книги з фінансової грамотності — якщо дитина все ще думає, що гроші ростуть на деревах, книги з цього розділу пояснять, що таке заробітна плата, як формується бюджет і як можна відкладати гроші, якщо ти дитина. Хто знає, можливо це проявить її дух підприємництва?

Де найкраще купити дитячі книги?

Як зібрати робота? Де знайти загублений Ельдорадо? Чи можна подружитися з їжачком? До цих питань батьки додадуть свої: наприклад, як витягти з читання максимум користі або як зібрати дитячу бібліотеку. Ці відповіді ви зможете знайти в кращих дитячих книгах, які можна купити в інтернет-магазині kniga.biz.ua. Забезпечимо дитинство в читанні та швидко доставимо книги в будь-яке місто України!

Сьогодні купили