Книги по темі Виховання дітей купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Виховання дітей

Чи можна розв’язати вічний конфлікт поколінь? Автори найкращих книг із виховання дітей стверджують, що все у ваших руках! Потрібно тільки дати базу, цілісне уявлення про непросте мистецтву комунікації з дитиною. І цим людям можна вірити, бо багато з них написали свої бестселери, набиваючи ґулі у вихованні власних дітей. Це й досвідчені дитячі психологи, і тати в декреті, й успішні бізнесвумен, які почали бізнес відразу після народження дитини.

295 грн
410 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
180 грн
325 грн
300 грн
320 грн
200 грн
275 грн
350 грн
416 грн
356 грн
Лідер продажів за місяць
280 грн
350 грн

Зібрані в цьому розділі книги допоможуть батькам уникнути типових педагогічних помилок, назвуть прості правила виховання й навчать краще розуміти власних дітей. У цій літературі зібрані практичний досвід і новітні досягнення педагогіки, що викладені зрозумілою мовою. Наш книжковий інтернет-магазин зібрав десятки кращих книг для батьків з однією метою: змінити ставлення всіх тат і мам до виховання дітей, перетворити його в гармонійний процес, де користь і цінний досвід здобувають усі учасники.

Чим так корисні книги про виховання дітей?

З книг про виховання в цьому розділі ви також дізнаєтесь:

  • як навчити дитину контролювати негативні емоції й аналізувати свої вчинки;
  • як зробити дитину самостійною;
  • як зрозуміти, про що думає дитина, переходячи в доросле життя;
  • які критичні педагогічні помилки допускають батьки у всьому світі;
  • як зрозуміти грань між вихованням і маніпуляцією;
  • як навчитися правильно доносити думки та почуття так, щоби дитина вас зрозуміла;
  • як привчити дитину до самостійності;
  • як впоратися зі стресом у перші місяці та роки життя дитини;
  • і багато іншого!

Такі автори як Стівен Камарате, Альфі Кон, Масару Ібука, Анн Бахюс, Саймон Вайн та інші наводять у книгах безліч прикладів з особистого життя й дають корисні поради щодо розв’язання проблемних ситуацій. Це і є головна властивість хорошої літератури про виховання дітей: вона змушує розібратися, чому дитина поводиться саме так, а не інакше, залежно від вашої поведінки, і не слідувати старим поглядам на виховання дітей, просто тому що «мене так виховали».

Телефонуйте, і фахівці з продажу kniga.biz.ua допоможуть вибрати вам найкорисніші книги із виховання дітей. Ми доставимо замовлення швидко й у будь-яке місто України!

Сьогодні купили