Книги по темі Книги для підлітків купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Книги для підлітків

«Книги для підлітків» не дорівнює «прості, нудні книги». Підлітки, мабуть, найвимогливіша й найуважніша аудиторія, що кожен день стикається з новими проблемами: прийняття себе, зміни настрою, нерозуміння дорослих, спроби усвідомити себе і світ навколо. У цьому розділі книжкового інтернет-магазину kniga.biz.ua ми підібрали найкорисніші підліткові книги, які допоможуть як самим підліткам (знайти відповіді на всі складні питання), так і їхнім батькам (стати ближче до дітей).

Про важливість літератури для підлітків говорить хоча б той факт, що багато серйозних видання — The Guardian, The Times — випускають щорічні ТОПи кращих книг для підлітків на основі голосування тисяч читачів у всьому світі. Книги з таких списків надихають читачів різного віку, допомагають навчитися любити себе, змінити ставлення до життя на краще й дають заряд позитиву. Шкода, що в ці ТОПи рідко потрапляють видання зі списків шкільної програми!

400 грн
430 грн
430 грн
220 грн
225 грн
250 грн
275 грн
480 грн
350 грн
126 грн
540 грн
215 грн
250 грн
430 грн

У цьому розділі ви знайдете корисні книги з виховання підлітків, що стануть у нагоді їхнім батькам. Наприклад, у «Перехідному віці» професор психології Лоуренс Стейнберг використовує останні результати наукових досліджень підліткового мозку й на їхній основі робить висновки про те, як виховувати стійкість, самодисципліну й інші корисні звички в підлітка.

Чим ще корисні книги для підлітків?

З підібраною в kniga.biz.ua літератури підлітки зможуть дізнатися:

  • як боротися зі шкільним цькуванням;
  • як самостійно заробити перші гроші;
  • як вивчити своє тіло і прийняти його;
  • як управляти своїм гнівом;
  • які основи фінансової грамотності варто вивчити якомога раніше;
  • як говорити про емоції;
  • як визначитися зі своїми мріями й бажаннями;
  • як не пасувати перед труднощами;
  • і багато іншого!

Young Adult — художня література для підлітків

Є один жанр, який зумів підкорити читачів у всьому світі й об’єднати властивості інших жанрів. І це Young Adult, у рамках якого пишуть фентезі, детективи, комікси та багато іншого! Він став настільки популярний, що у великих видавництвах створюють окремі імпринти, а дитячі видавництва поступово підвищують планку читацького віку.

Тому в kniga.biz.ua ви зможете купити художню літературу для підлітків від визнаних авторів: Джен Ванг, Джірл Вокер, Люсі Гокінґ і багато інших. І вже точно ви не занудьгуєте, адже автори постійно експериментують із форматами. Це може бути комікс про життя в онлайн-грі («В реальной жизни» Корі Доктороу), збірник захопливих завдань із фізики («Новый физический фейерверк» Джірл Вокер) і навіть роман про подорожі в часі від дочки Стівена Гокінґа («Джордж і корабель часу» Люсі Гокінґ)!

Романи для підлітків захопили книжковий світ. У великих видавництвах створюються окремі підліткові імпринти, дитячі видавництва все більше звертають увагу на сегмент young-adult. Уже не діти, але ще не дорослі, молоді люди хочуть читати про свої проблеми. Хочуть знати, що різкі перепади настрою — це нормально і з усіма трапляється. Що перепалки з батьками в кожного першого, а завоювати в школі популярність дійсно так само важко, як підкорити Еверест. ReadRate вибрав нові книги про підлітків і для підлітків на найрізноманітніші актуальні теми. Читати не тільки дітям, а й батькам: вони доповнять розуміння ситуації.

Де краще купити найкращі підліткові книжки?

Замовляйте книги підліткам на сайті kniga.biz.ua і ми швидко доставимо їх містом Київ або в будь-яке місто України. Також ми даємо знижки на передзамовлення очікуваних книг і постійно оновлюємо цей розділ, поповнюючи його кращими перекладними і вітчизняними новинками.

Сьогодні купили