Книги з управління персоналом, купити літературу з управління персоналом в Києві і Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Менеджмент та управління персоналом

Книги з менеджменту та з управління персоналом не можна розглядати окремо. Адже, незважаючи на величезну кількість робочих технік і сильних інструментів, потрібно розбиратися в людях, щоб ними керувати. Тому в інтернет-магазині ділової літератури kniga.biz.ua зібрані перевірені часом керівництва з управління бізнесом і людьми, а також новинки від таких авторів, як Іцхак Адізес, Джим Коллінз, Тоні Шей, Максим Батирєв, Авінаш Діксіт, Джефф Сазерленд. Не дивно, що книги про менеджмент і управління людьми залишаються популярними вже десяток років. Це те, з чим стикається кожна компанія на стадії свого зародження, у процесі роботи та під час масштабування. І нехай бізнес залишається досить ризикованою справою, і ви не можете вплинути на зовнішні чинники або конкурентів - навички управління здатні серйозно підвищити шанси компанії на успішний розвиток.

290 грн
Вибір читачів
295 грн
310 грн
187 грн
220 грн
Вибір читачів
430 грн
270 грн
320 грн
265 грн
310 грн
350 грн
360 грн
410 грн
400 грн

Чим ще корисні книги з управління людьми та менеджменту?

Список тем, які порушуються в книгах про менеджмент і персонал, величезний.

 • як проходить робота над мільярдними мегапроєктами, в яких бере участь кілька країн;
 • як уникнути кризи під час розвитку компанії;
 • як перетворити розрізнених професіоналів на "зіркову команду";
 • як оптимізувати діяльність компанії;
 • як оцінити рівень професіоналізму співробітників;
 • які бувають типи особистості і як вони впливають на роботу;
 • як працювати з міленіалами;
 • чому так важливо делегувати повноваження для успішного розвитку бізнесу;
 • як утримувати талановитих людей і створити корпоративну систему мотивації (на прикладі Pixar і Disney);
 • як масштабувати бізнес;
 • як стати HR-менеджером і принести користь компанії;
 • та багато іншого!

ТОП мотивуючих книжок з менеджменту та HR за версією kniga.biz.ua

Почнемо з незвичайної рекомендації. Що скажете про те, щоб дізнатися більше про проєктний менеджмент із фантастичного роману? Гостросюжетний "Deadline. Роман об управлении проектами" пропонує уявити, що було б, якби викрасти крутого управлінця, дати йому необмежені ресурси і запропонувати розвинути економіку вигаданої країни. В якості антагоністів - бюрократія, конфліктне начальство і стислі терміни. А практичні висновки виносяться наприкінці кожного розділу, тож це не просто розважальне чтиво для топ-менеджерів. Порушуються й такі теми, як мотивація персоналу, вирішення конфліктів, скорочення, техніки проєктного менеджменту та багато іншого.

Якщо хочеться почитати щось більш серйозне - колектив співробітників консалтингової компанії Franklin Covey Company написав книгу "Управление проектами". Це акумульований досвід команди, яка проводить тренінги у сферах лідерства, зміцнення довіри та навчання персоналу, консультує великі корпорації. В "Управление проектами" ви знайдете багато реальних кейсів компаній з різних сфер, які стикалися з проблемами в управлінні та HR.

Як застосовувати поради, методи і техніки на практиці? Можливо, буде зрозуміло на конкретному прикладі - як у книзі "Доставляя счастье. От нуля до миллиарда. История создания выдающейся компании из первых рук". Один із найбільших онлайн-рітейлерів одягу та взуття розпочався з першого бізнесу Тоні Шея - ферми з розведення черв'яків. Саме тоді він зрозумів, як йому подобається бути підприємцем. І трохи пізніше Тоні заснував Zappos, яку зрештою купила Amazon за 1.2 млрд доларів США. У книзі описано, як Тоні шукав партнерів і перших співробітників, яких помилок новачок припустився при створенні та розвитку бізнесу, і що він зробив для їх виправлення. Якісь техніки ви зможете застосувати у своєму бізнесі, а якісь - наштовхнуть вас на ідеї щодо поліпшення менеджменту. Усе у ваших руках!

У kniga.biz.ua ви знайдете найбільш корисні видання для топ-менеджерів, лідерів і власників компаній. Вони стануть у пригоді організаціям будь-якого рівня: навіть у бізнесі на кілька людей власник стикається з труднощами менеджменту. Що швидше з ними впораєтеся, то швидше зможете масштабувати бізнес. Тож замовляйте літературу з менеджменту і ми швидко доставимо її по Києву або в будь-яке місто України!

Сьогодні купили