Книги по темі Саморозвиток купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Саморозвиток

Книги для саморозвитку — одна з найпопулярніших категорій нехудожньої літератури. Люди звертаються до теми саморозвитку, коли відчувають, що в їхньому житті відбувається певний застій, і вони потребують змін. Практично кожна людина хоче гармонійно розвиватися, досягати бажаних результатів, вчитися новому. Саме в таких ситуаціях приходять на допомогу книги про саморозвиток.

Вибір читачів Лідер продажів за місяць
550 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
470 грн
Вибір читачів
335 грн
266 грн
380 грн
350 грн
Вибір читачів
280 грн
182 грн
260 грн
270 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
250 грн
210 грн
300 грн
350 грн
460 грн

Література з саморозвитку досить різноманітна, і в нашому розділі ви знайдете:

  • Книги, що розвивають особистість, вчать, як правильно ставити цілі й досягати бажаних результатів, і як стати кращою версією себе.
  • Книги про спорт і здоровий спосіб життя. У них ви знайдете практичні поради як підтримувати тіло здоровим, молодим, повним сил і енергії;
  • Книги про розвиток мозку, інтелекту і креативності. Авторитетні вчені поділяться знаннями про управління мисленням, прокачування мозку, розвиток пам’яті, і вправами для розвитку творчих навичок.
  • Книги про прокачування емоціонального інтелекту і про поліпшення комунікацій, які допоможуть вам повернути гармонію у відносини із собою і з оточуючими людьми.

Трохи про історію жанру

Однією з перших книг з особистісного росту, вважається книга шотландського письменника Семюеля Смайлс, «Допоможи собі сам», яка вийшла в 1859 році. Ця книга миттєво стала бестселером. Засновник автогіганта Тойота, Сакічі Тойода, називав книгу «Допоможи собі сам» своїм настільним посібником. У середині минулого століття книги про саморозвиток стали такими, якими ми їх уже знаємо. Це,насамперед, книга Дейла Карнегі «Як завойовувати друзів і впливати на людей». За кілька наступних років було видано величезну кількість подібної літератури.
Книги для розвитку особистості почали користуватися неймовірним попитом. Багато з них пропонували прості, на перший погляд, способи змінити своє життя. Наприклад, змінивши шаблони мислення, автори обіцяли якісні зміни життя на краще. Однак, щоби домогтися кардинальних життєвих змін, цього не завжди достатньо.

Сучасна література з особистісного росту пішла далеко вперед від суб’єктивних обіцянок і простих методів поліпшення життя. Зараз більшість авторів засновують свої судження на наукових дослідженнях і доказах. Тому, вибираючи, наприклад, книгу про те, як сформувати корисні звички або налагодити ефективне спілкування, читач може використовувати науково обґрунтовані факти для побудови індивідуальної стратегії досягнення поставлених цілей.

Як правильно вибрати книгу із саморозвитку?

Щоби не загубитися у великому різноманітті книг цієї тематики пропонуємо читачеві декілька порад:

  • Вибирайте тільки ті теми, які актуальні для вас на цей момент. Інакше ви ризикуєте втратити концентрацію уваги;
  • Вивчіть відгуки інших читачів;
  • Визначтеся, чи легко вам читати запропонований у книзі матеріал;
  • Обов’язково виконуйте практичні вправи, якщо вони запропоновані в книзі. Від цього залежить, наскільки ви зможете застосувати поради на практиці й досягти бажаних результатів.

Ми всі намагаємося знайти свій шлях до щастя, тому книги з особистого розвитку завжди будуть затребувані. У каталозі нашого магазину зібрані кращі книги з саморозвитку й особистісного росту, які написані справжніми професіоналами своєї справи: світовим експертом з психології Брайаном Трейсі, відомими соціологом й журналістом Малкольмом Гладуеллом, Джулією Кемерон, Барбарою Шер тощо, доступні для замовлення й доставки в Київ та по Україні. Наші менеджери допоможуть вам вибрати й купити літературу з саморозвитку з нашого каталогу. Телефонуйте, замовляйте, купуйте й активно розвивайтеся й рухайтеся до своїх цілей!

Сьогодні купили