kniga.biz.ua

Партнерська програма


 

 

!

  Партнерська програма  
  1 Реєстрація  
  1 Ваша статистика

 

   

Участь у нашій партнерській програмі дозволить Вам не тільки заробляти гроші разом із нами.

 

Ви також зможете поліпшити свій імідж в очах клієнтів (відвідувачів вашого сайту), рекомендуючи їм цікаві й корисні книги.


Перед тим, як зареєструвати свій сайт для участі в партнерській програмі kniga.biz.ua, зв’яжіться з нашою адміністрацією по e-mail. У листі вкажіть ваш сайт і свої контактні дані. Ви отримаєте відповідь — чи приймається ваш сайт для участі в нашій партнерській програмі.

Вам порадять, які саме книги викласти на вашому сайті і як це зробити, щоби продажі пішли.

Ми нараховуємо партнерську винагороду тільки власникам більш-менш відвідуваних сайтів, які серйозно працюють над просуванням наших книг на своїх web-ресурсах.


Кращі на сьогодні зразки роботи партнерської програми kniga.biz.ua:


 

Як це зробити?

Якщо у Вас є свій вебсайт, то пів справи вже зроблено. Далі все дуже просто і вигідно.

 

Крок 1. Ви реєструєте свій сайт для участі в партнерській програмі. Для цього заповніть форму, у якій залиште інформацію про себе й адресу сайту. Логін мусить складатися тільки з букв латинського алфавіту й цифр. Під час вибору логіна пам’ятайте, що свій логін Ви будете використовувати для формування посилань.

 

Крок 2. Ви встановлюєте на своїх сторінках посилання на kniga.biz.ua, вибираючи будь-який із варіантів:

  • Текстове або графічне посилання на наш сайт

  • Текстове або графічне посилання на розділ

  • Посилання на конкретну товарну позицію, що продається в нас

 

Для цього Ви в себе на сторінці розміщуєте відповідний html-код.
 

Приклади посилань:

 

Припустимо, ви зареєстрували свій сайт у нашій партнерській програмі з логіном ivanov.

А)  Текстове або графічне посилання на kniga.biz.ua - /partner=ivanov

 

Б) Текстове або графічне посилання на розділ.

Наприклад, цільова аудиторія вашого сайту — керівники торгових відділів компаній. Вам сподобалася наша добірка книг з управління відділом продажів, і ви хочете її порекомендувати відвідувачам свого сайту. Посилання: category-upravlenie-otdelom-prodazh-957/partner=ivanov

  В) Посилання на конкретну товарну позицію, яка продається в нас
  Серед усіх книг з управління відділом продажів вам особливо сподобалася книга Радмило Лукича <Управління відділом продажів>. Посилання: book-instrumenty-marketinga-dlia-otdela-prodazh-006911.html/partner=ivanov

 

Крок 3. Ми реєструємо всі замовлення, які зробили в нас люди, що прийшли за Вашим посиланням. Ви маєте доступ до статистики й у такий спосіб можете слідкувати за замовленнями, зробленими людьми, які прийшли від вас.
  Крок 4. Наприкінці місяця ми підбиваємо підсумки й Ви отримуєте свої відсотки. Ви повідомляєте нам у якому вигляді ви хочете отримати комісійні — можна отримувати як грошима, так і нашими товарами (книгами). Комісійні становлять 10 % від суми замовлення.

Сьогодні купили