kniga.biz.ua

Партнерська програма


Партнерська програма: Реєстрація та Ваша статистика

Участь у партнерській програмі Kniga.biz.ua дозволить вам розвиватись та збільшити ваш дохід. Також ви зможете покращити образ в очах клієнтів (відвідувачів вашого сайту), рекомендуючи їм цікаві та корисні книги.

Перед тим, як зареєструвати сайт для участі в партнерській програмі kniga.biz.ua, зв’яжіться з адміністрацією магазину за емейлом info@kniga.biz.ua. У листі вкажіть ваш сайт та контактні дані. Ви отримаєте відповідь — чи приймається ваш сайт для участі в нашій партнерській програмі. Наша команда порадить, які саме книги краще викласти для збільшення продажів. Партнерська винагорода нараховується тим власникам, які серйозно працюють над просуванням наших книг.

Приклад партнерської програми kniga.biz.ua:

Що потрібно зробити?

Потрібно, щоб у вас був свій сайт. Далі все дуже просто:

Крок 1. Реєструєте сайт для участі в партнерській програмі. Для цього заповніть форму, у якій залиште інформацію про себе та адресу сайту. Логін має складатися тільки з букв латинського алфавіту і цифр. Під час вибору логіна пам’ятайте, що він будете використовуватися для формування посилань.

Крок 2. Встановлюєте на сторінках посилання на kniga.biz.ua, вибираючи будь-який із варіантів:

  • Текстове або графічне посилання на наш сайт;
  • Текстове або графічне посилання на розділ;
  • Посилання на конкретну товарну позицію, що продається в нас.

Для цього в себе на сторінці розміщуєте відповідний html-код.

Приклади посилань:

Припустимо, ви зареєстрували свій сайт у нашій партнерській програмі з логіном literatura:

  • Текстове або графічне посилання на kniga.biz.ua  /partner=literatura
  • Текстове або графічне посилання на розділ;

Наприклад, цільова аудиторія вашого сайту — маркетологи. Вам сподобалася наша добірка книг про рекламу, і ви хочете її порекомендувати відвідувачам свого сайту. Посилання: category-marketing-reklama-pr-948/partner=literatura

  • Посилання на конкретну товарну позицію, яка продається в нас.

Далі потрібно зробити посилання на конкретну товарну позицію, яка продається в нас. До прикладу візьмемо книгу Дениса Капнулова "Нейрокопірайтинг 2.0. 150+ засобів впливу за допомогою тексту". Посилання: book-instrumenty-marketing-reklama-pr-948.html/partner=literatura

Крок 3. Ми реєструємо всі замовлення, що прийшли за вашим посиланням. Ви маєте доступ до статистики та можете в будь-який момент слідкувати за замовленнями, які прийшли з вашого сайту.

Крок 4. Наприкінці місяця підбиваємо підсумки. Ви отримуєте відсотки та повідомляєте нам у якому вигляді ви хочете отримати комісію — можна як грошима, так і книгами. Комісія становлять 10 % від суми замовлення.

Сьогодні купили