Книги біографії великих людей купити в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Біографії видатних людей

Чому так популярні біографії великих людей: науковців, політиків, митців, спортсменів? Можливо, тому що в цих книгах намагаються розкрити їх як реальних людей, зі своїми недоліками та особливостями, захопленнями та прихильностями. Книги-біографії доводять, що потенціал видатної людини є у кожного, потрібно лише докласти багато праці, трохи таланту і дрібку удачі. В цьому розділі kniga.biz.ua ми зібрали найцікавіші біографії, які можуть докорінно змінити вашу думку про деяких популярних особистостей. Ви дізнаєтеся, як Генрі Форд реалізував свою мрію і створив перший масовий автомобіль, як нейрохірург Генрі Марш втратив свого першого пацієнта, зрозумієте, як непросто жити з таким генієм як Стів Джобс, і зможете простежити за сходженням AliBaba. Найчастіше реальне життя таких людей цікавіше сюжетів художніх книг: настільки вона сповнена подіями, пригодами та перипетіями.

304 грн
320 грн
360 грн
Вибір читачів
360 грн
490 грн
320 грн
380 грн
300 грн
288 грн
320 грн
200 грн
420 грн
Вибір читачів
300 грн
250 грн

Чим ще корисні біографії успішних людей?

Завдяки автобіографіям великих людей ви зможете:

  • дізнатися, як виглядають залаштунки легендарних компаній: BMW, Zara, Apple, Google, Microsoft
    зрозуміти, чому навчитися у світових спортсменів і підприємців;
  • дізнатися більше про своїх кумирів;
  • зрозуміти, які якості потрібно розвивати, щоб стати № 1;
  • отримати заряд мотивації для досягнення цілей;
  • дізнатися, як одна людина може змінити світ;
  • і багато іншого!

Історії успіху великих людей: kniga.biz.ua рекомендує

Досі виходять книги про Стіва Джобса, але найбільш потужною біографією визнана одна — «Стів Джобс» Волтера Айзексона. Можливо, тому що сам Стів Джобс попросив Айзексона написати книгу, коли дізнався про свій страшний діагноз. Це ж видання лягло в основу однойменного фільму з Ештоном Катчером. Гранично чесна праця, з якого ви дізнаєтеся про те, що думали про Джобса його родичі, друзі, вороги, суперники та колеги. До речі, сам Стів ніяк не контролював автора.

Візіонер, якого часто порівнюють із засновником Apple, теж отримав свою біографію — «Ілон Маск. Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє». Автор провів понад 50 годин в бесідах із самим Маском, і опитав кілька сотень людей для комплексної й правдивої історії засновника Tesla Motors, SpaceX і інших приголомшливих стартапів. Хто насправді та людина, що відправила «Теслу» в космос й обіцяє роздавати за допомогою дронів безкоштовний інтернет? Книга допоможе розібратися в цьому.

У нашому інтернет-магазині ділової літератури kniga.biz.ua постійно оновлюється асортимент автобіографій великих людей. І якщо вам важко вибрати серед десятка новинок, зателефонуйте нам, і наші співробітники допоможуть підібрати слушну книгу і сформувати корпоративну бібліотеку. Доставляємо книги швидко в будь-яке місто України.

Сьогодні купили