Книги по темі Банківська справа, кредитування купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Банківська справа, кредитування

Банківська справа — захоплива сфера, що не стоїть на місці. Біткойни, інтернет- та роздрібний банкінг, інвестиції в об’єкти віртуальної реальності — питання з майбутнього, на які шукають відповіді сьогодні. Тому сучасні книги про банківську справу не мають нічого спільного з нудними університетськими підручниками та сухою теорією, будь-то книга з банківського маркетингу «ПриватБанку» або історія злетів і падінь біткойнів.

120 грн
150 грн
650 грн
245 грн
120 грн
260 грн
325 грн

Зібрані в каталозі книги присвячені таким темам:

  • історії створення та розвитку найбільших банків — як вони перемагали в жорстких конкурентних перегонах і справлялися зі світовими фінансовими кризами;
  • інвестування і трейдинг — які існують стилі управління портфелем цінних паперів і чим керуються люди у прийнятті фінансових рішень;
  • сучасний менеджмент — книги про банківські операції та кризовий менеджмент, що будуть корисні для керівної ланки;
  • боротьба із заборгованістю і шахрайством у банківській сфері — як вибрати надійну компанію (якщо ви клієнт) і боротися з нечесними схемами серед співробітників (якщо ви банківський менеджер).

У сучасному світі кожній людині важливо знати про фінанси й фінансові послуги, тому книги про те, як працює механізм «безвідсоткових» кредитів і як правильно розпоряджатися грошима, користуються успіхом. Окремо варто відзначити літературу про отримання пасивного доходу через інвестиції й торгову діяльність.

Книги про банківську справу дозволяють дізнатися більше про історію, специфіку й унікальні можливості цієї сфери бізнесу. Вони будуть також цікаві інвесторам, трейдерам, і всім, хто працює на біржі акцій і валютному ринку.

Ми зібрали найповнішу добірку нової та якісної літератури про банківську систему, інвестиції та валютні операції, розв’язання банківських задач. Купуйте з доставкою по всій Україні!

Сьогодні купили