Книги про рекламу, маркетинг і PR купити в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Маркетинг, реклама, PR

Факт № 1 — вчитися маркетингу можна все життя. Факт № 2 — вчитися потрібно в кращих. Імена на обкладинках говорять самі за себе: Марті Ньюмейер, Джейсон Фрайд, Майкл Стелзнер, Гаррі Беквіт, Мартін Ліндстрем, Перрі Маршалл, Брайан Тодд, Бред Гедс, Тім Еш, Авінаш Кошик. Ці люди успішно запускали стартапи, і багато хто з них досі консультує такі компанії як Lego, BMW, Ikea, Starbucks, Samsung. Тому за якість книг по маркетингу в kniga.biz.ua можна не переживати. Прочитавши їх, ви зможете відповісти на низку питань: як зацікавити потенційних клієнтів, привести їх до вирви продажів, як переконати покупця обрати покупку і як зробити так, щоби про ваш продукт або послугу згадували найперше.

200 грн
700 грн
1100 грн
AWARD KBU Вибір читачів
488 грн
610 грн
450 грн
350 грн
474 грн
550 грн
350 грн
490 грн
490 грн
430 грн
299 грн

Книги про рекламу

Техніки та поради, які автори дають у літературі з реклами підкріплені реальними прикладами з життя як відомих, так і регіональних компаній. Такі книги послужать компасом успішного розвитку бізнесу й кар’єрного зростання фахівця.

Не потрібно читати книги, щоби зрозуміти: з рекламою ми стикаємося щодня. Забивши в Google назву товару, ми, завдяки контекстній рекламі, будемо бачити його фото в соцмережах, на різних сайтах, і можемо навіть дізнатися про знижки на цей товар в улюбленому інтернет-магазині. Наперекір тому, що кожні півроку-рік змінюються алгоритми та з’являються нові функції, механіки та принципи залишаються незмінними. Без базових знань про рекламу й маркетинг про вас просто не дізнаються потенційні клієнти. А значить час ставати ґуру — за допомогою книг про рекламу і PR!

Чим корисні книги про рекламу

Якщо хочете побудувати довгострокову стратегію просування, вам не обійтися без книг із реклами, маркетингу і PR. З них ви також дізнаєтесь:

 • як передбачати потреби аудиторії;
 • як вивести унікальну торгову пропозицію;
 • як і чому люди купують;
 • як працює бюджетний і сарафанний маркетинг;
 • як боротися з інформаційної перенасиченістю;
 • чим відрізняється просування та реклама послуг і товарів;
 • як працює growth hacking;
 • як оцінити окупність вкладень у соціальні мережі та блогерів;
 • як підпорядкувати собі buzz-ефект;
 • як підвищити ефективність воронки продажів;
 • як маркетингові фішки та прийоми використовують Instagram, Airbnb, Uber, Dropbox, Google.

Кому буде корисні книги про маркетинг і рекламу

На ці книги варто звернути увагу як тим, хто вже веде власний бізнес, так і тим, хто тільки планує розпочати власну справу. Завдяки їм ви зможете максимально орієнтуватися в цільової аудиторії продукту й розробляти ефективні стратегії зростання бренду. Корисні ці знання будуть і копірайтерам, і менеджерам із продажу, й інтернет-маркетологам в B2B і B2C бізнесі.

Сьогодні купили