Книги про бізнес-процеси, купити книгу зреінжинірингу в Києві ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Бізнес-процеси, реінжиніринг бізнесу

Керівники, аналітики та фахівці відділів розвитку постійно стикаються з питаннями щодо проектування, моделювання, аналізу та управління бізнес-процесами, тож їм на допомогу ми зібрали найкращі книжки в інтернет-магазині ділової літератури kniga.biz.ua. За допомогою цієї літератури ви дізнаєтеся про методики опису та регламентації процесів, про те, як побудувати систему метрик ефективності процесів і циклу безперервного вдосконалення. Також ви ознайомитеся із сучасною термінологією, яка допоможе продовжити своє навчання на курсах або через англомовні публікації на спеціалізованих інтернет-ресурсах.

540 грн
640 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
390 грн

У чому особливість книжок з реінжинірингу?

РПБ (реінжиніринг бізнес-процесів) - це спеціально розроблений інструмент, який використовують у тих випадках, коли поточні схеми поліпшення процесів не працюють. Це переважно стосується масштабних змін. Важливо розуміти, що після цього необхідно застосувати методи безперервного поліпшення, щоб закріпити успіх. Концепцію реінжинірингу запровадили та популяризували Майкл Хаммер і Джеймс Чампі.

Чим корисна література про бізнес-процеси та реінжиніринг?

З цих книг ви також зможете дізнатися:

  • як управляти ефективністю бізнес-процесів;
  • що таке технології BPM;
  • які існують методики вимірювання та аналізу показників процесів;
  • навіщо потрібен process discovery;
  • як сформувати ланцюжок доданої цінності (added value);
  • як використовувати Теорію обмежень для трансформації бізнесу;
  • та багато іншого!

Замовляйте цю та іншу літературу з бізнес-процесів і ренжинірингу в інтернет-магазині kniga.biz.ua з доставкою в будь-яке місто України.

Сьогодні купили