Книги з управління ризиками, ризик-менеджменту купити в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Управління ризиками

У цьому розділі представлені найкращі бізнес-книги з управління ризиками. У сучасному світі важливо вміти вловлювати свіжі тенденції, а також використовувати інновації на благо своєї справи. Тут ніяк не обійтися без ризиків, небезпек і несподіванок.

120 грн
108 грн
120 грн
499 грн

Ризик-менеджмент передбачає, що прогнозована подія може мати позитивний, нейтральний, а також негативний результат. Будь-який підприємець має справу з ризиками регулярно. Ухвалюючи певні рішення щодо бізнесу, він має прорахувати всі можливі варіанти, а також збитки та втрати. До ризиків належать ті збитки, які неможливо спрогнозувати безпосередньо. Сфери, які найбільше схильні до впливу ризиків: цінні папери, інвестиції, криптовалюти, стартапи.

Навіщо читати літературу з ризик менеджменту?

Тому, що вона вчить як проаналізувати можливі несприятливі фактори для вас, і зменшити їхній негативний вплив на ваш бізнес чи життя. Ви навчитеся ухвалювати більш виважені та виправдані рішення. Але книги з управління ризиками потрібно читати не тільки управлінцям і бізнесменам, а й усім, хто хоче бути успішним у сучасному світі.

У книгах з ризик менеджменту автори розповідають базові правила управління ризиками. Багато з них - успішні люди, які не боялися змін, не боялися зазнати поразки в цьому складному світі. Також ви дізнаєтеся, які відомі бренди зуміли запобігти негативному впливу непередбачуваних подій, і залишитися комерційно успішними проєктами. Ризики можна і потрібно перетворювати на можливості.

Окремо хочемо відзначити книги Нассіма Ніколаса Талеба про управління ризиками. Філософ стверджує: хто не ризикує, той не живе взагалі. У книжці "Обдурені випадковістю" автор розмірковує про такі явища як удача, везіння та випадковість. У своїй новій провокаційній книзі "Шкура у грі" Талеб пише про логіку прийняття ризиків і про відповідальність. Головна ідея книги - кожен повинен відповідати за свої вчинки, і вміти працювати з негативними наслідками негативних рішень.

Замовляйте книги з ризик менеджменту в інтернет-магазині kniga.biz.ua з доставкою по Києву або в будь-яке інше місто України.

Сьогодні купили