Книги по Бізнес-планування купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Бізнес-планування

Найкраща імпровізація - це добре підготовлена імпровізація, і кожен підприємець знає, що покладатися на одну вдачу при веденні бізнесу не можна. Грамотно складений і продуманий бізнес-план є чимось більшим, ніж способом задовольнити інтерес інвесторів - це насамперед ключовий етап в організації своєї справи. Тому так важливо вибрати якісну літературу з бізнес-планування, написану експертами з міжнародним досвідом. В інтернет-магазині ділової літератури kniga.biz.ua зібрані саме такі книги. Звісно, все передбачити неможливо, але добре якщо ви будете впевнені в тому, що робите. Вивчивши кожен аспект справи, потенційні перешкоди та сприятливі фактори, ви принесете неоціненну користь компанії.

 

403 грн
448 грн
390 грн
250 грн

Більшість зібраної в цьому розділі літератури містить шаблони бізнес-планів, якими поділилися реальні компанії, а також бланки та покрокові інструкції з використання окремих інструментів планування. У комплексі ці книжки допоможуть пройти шлях від оцінки ринку та формулювання місії, цілей і завдань компанії до написання повноцінного документа для інвесторів.

Чим ще корисна література з бізнес-планування?

Крім того, що ви навчитеся створювати самостійно бізнес-плани (і це навіть може стати вашою професією), з літератури на сайті kniga.biz.ua ви дізнаєтеся:

  • яких неочевидних помилок припускається більшість підприємців у перші роки роботи;
  • яке програмне забезпечення полегшує експрес-аналіз і моніторинг бізнес-планів;
  • чи можна спрогнозувати кризу і як налагодити антикризове управління;
  • які особливості залучення фінансування під час реструктуризації та банкрутства;
  • чим відрізняються фінансовий та організаційний плани;
  • та багато іншого!

Бізнес-планування - це потужна зброя, і за допомогою книжок і практики ви навчитеся з нею управлятися. Замовляйте спеціалізовану літературу в kniga.biz.ua і ми швидко доставимо її в будь-яке місто України.

 

Сьогодні купили