Оплата в інтернет-магазині бізнес-книг ✔kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Оплата


На етапі оформлення товару визначте спосіб доставки, від якого буде залежати сума і спосіб оплати вашого замовлення. Ми пропонуємо кілька варіантів оплати:

1. online оплата карткою;
2. готівкою під час отримання;
3. безготівковим розрахунком;

Online оплата карткою

Для оплати вашого замовлення онлайн картою після його підтвердження натисніть на кнопку «Оплатити замовлення». Ви побачите вікно системи platon.ua. До нього потрібно внести реквізити банківської картки та натиснути кнопку «Оплатити».

Оплата готівкою під час отримання

Ви зможете оплатити ваше замовлення готівкою кур’єру або післяплатою (якщо доставку здійснюють вантажоперевізники «Нова пошта», Justin, Укрпошта).

У пункті самовивозу (м. Київ, просп. Степана Бандери 6, корп.1, офіс 501 (метро Почайна) можна оплатити замовлення готівкою або розплатитися карткою через термінал. Пункт самовивозу працює тільки з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 19:00.

Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

Під час оформлення замовлення необхідно вибрати форму оплати «Безготівковим розрахунком (рахунок-фактура)».

Для оплати безготівковим розрахунком потрібно:

1. Вибрати спосіб оплати «Безготівковим розрахунком (рахунок-фактура)»;
2. Після оформлення замовлення потрібно буде перейти на вкладку «Роздрукувати замовлення» і видрукувати рахунок на принтері, далі оплатити його через свою організацію або в будь-якому банку (якщо сплачує приватна особа).

Якщо замовлення буде оплачене організацією, бухгалтеру може знадобитися свідоцтво про реєстрацію ФОП та свідоцтво про сплату єдиного податку. Їх можна завантажити та роздрукувати. Копію платіжного доручення за єдиним податком на поточний місяць можна отримати разом з книгами.

Сьогодні купили