Книги по темі Дитячі енциклопедії та пізнавальні книги купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Дитячі енциклопедії та пізнавальні книги

Навколо стільки цікавого, що у дитини виникають тисячі питань: «Чому трава зелена? А як виглядали динозаври? Як побудувати літак? Чи можна жити в космосі? ». Найчастіше у батьків не вистачає часу і сил, щоб відповісти на кожне з питань «чомучок». Тоді на допомогу приходять енциклопедії та пізнавальні книги для дітей. У таких книгах значну увагу приділяють візуальному оформленню: це і яскраві ілюстрації, і великий шрифт, а іноді й нестандартний формат самої книги. Їх цікаво розглядати навіть дорослим! У книжковому інтернет-магазині kniga.biz.ua ми підібрали саме такі дитячі енциклопедії від таких авторів як Єлена Качур, Андрій Мєрніков, Сьюзі Ходж та багатьох інших.

540 грн
230 грн
325 грн
480 грн
430 грн
350 грн
280 грн
540 грн
Вибір читачів
290 грн
280 грн
280 грн
250 грн
350 грн

В асортименті є як пізнавальна література з окремих галузей знань ( «Мистецтво. Енциклопедія для дітей» Сьюзі Ходж, Девід Тейлор), так і окремі серії (серія «Детские энциклопедии с Чевостиком» Єлени Качур). Наші фахівці з продажу допоможуть підібрати у подарунок ті книги, які сподобаються саме вашій дитині. Що приємно: частина енциклопедій стане в пригоді тим, хто вже давно вчиться в школі. Адже різнобарвно ілюстровані пізнавальні видання — це цікаво і корисно навіть в епоху інтернету.

І звичайно ж такі енциклопедії — це не просто збірка наукових фактів, а двигун фантазії дитини. Адже польоти в космос, експедиції мореплавців, скарби стародавніх цивілізацій і таємниці мистецтва здатні розпалити інтерес і перетворити навчання в пригоду!

Які кращі енциклопедії для дітей можна вибрати в kniga.biz.ua?

Всі книги для дітей, які ви можете у нас купити, варті уваги. Тому порадимо ті, які особливо подобаються особисто нам. Наприклад, серію «Детские энциклопедии с Чевостиком» ми любимо за чарівних героїв. Адже Чєвостік і його дядько Кузя постійно здійснюють дивовижні подорожі у світ наук, дорогою розповідаючи про великі географічні відкриття, підкоренні космосу і чарівних хімічних перетвореннях.

А якщо ви помітили у дитини любов до малювання або виробам, то краще подарунка ніж ""Мистецтво. Енциклопедія для дітей «і не придумаєш. Художниця Сьюзі Ходж і фотограф Девід Тейлор змогли показати історію зміни образотворчого мистецтва протягом тисячоліть. Картинами книга не обмежується: автори розповідають також про скульптуру і фотографії як про різновиди візуальних мистецтв. Окремі розвороти присвячені творчості великих майстрів, які мали значний вплив на образотворче мистецтво.

Чим ще корисні дитячі енциклопедії й пізнавальні книги?

Із зібраних у цьому розділі дитячих енциклопедій і пізнавальних видань діти зможуть:

  • отримати прості й захопливі відповіді на найрізноманітніші питання чомучок: про будову тіла, про динозаврів, про тварин і рослини, про техніку і космос, та багато іншого;
  • навчитися самостійно шукати інформацію;
  • розширити свій кругозір;
  • використовувати видання як джерело додаткових знань при вивченні шкільних предметів;
  • в короткій формі дізнатися «все про все»;
    і багато іншого!

У kniga.biz.ua зібрані кращі дитячі енциклопедії: з докладними схемами, фотографіями та унікальними малюнками. Завдяки цьому вони можуть стати справжніми путівниками в захопливий світ знань. Замовляйте та отримуйте видання в будь-якому місті України!

Сьогодні купили