Експерти рекомендують: добірки корисних книг від підприємців і лідерів думок
kniga.biz.ua

Книжкові добірки від експертів

 

У наш час у потоці перенасичення інформацією та контентом, один із кращих способів полегшити процес вибору потрібної книги — звернутися до думки тих, кому довіряєш і до кого прислухаєшся.

Тому ми попросили успішних українських підприємців і топменеджерів, коучів, лідерів громадської думки та експертів у своїх галузях розповісти про улюблені і корисні книги.

Експерти

 

Чому ми рекомендуємо прислухатися до лідерів?

  • Авторитет. Інсайдери — ті, хто знають, що відбувається в бізнесі зсередини. Наші експерти перебували у витоках своїх галузей, здобувши заслужений успіх. Тепер вони готові розповісти які книжки вплинули на їхній професійний досвід.
  • Репутація. У списках наших експертів — тільки перевірені автори. Який бестселер вартий уваги? Що надихає на успіх? Які книги вони додають в особисту бібліотеку? Відповіді ви знайдете в добірках експертів.
  • Користь. Хороші експерти радять тільки цінний контент. Книги з добірок містять потрібні ідеї, практичні поради та ефективні техніки із найрізноманітніших галузей.
  • Особиста думка. Лідери не тільки склали збірки, але й додали до них свої коментарі. Відомих людей часто просять поділитися своєю думкою. Вам більше не потрібно допитуватись їх у соціальних мережах або намагатись спіймати на конференціях. Не пропустіть можливість дізнатися неупереджену думку професіоналів.

Лідери доводять, що щільний графік — не перешкода читання. Їхній час високо цінується, і рекомендації — це найкраща гарантія, що книга варта вашої уваги. А наші добірки книг від лідерів допоможуть вибрати ту, що виправдовує свою цінність. Пора дізнатися, що читають і обговорюють сильні гравці бізнесу.

Сьогодні купили