Эксклюзивні подарункові книги, купити колекційні книги в подарунок в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

VIP-подарунки

Роль книги в житті людини, що думає і читає, не змінилася, навіть попри стрімке поширення сучасних технологій. Адже жоден гаджет не може замінити тих емоцій, які відчуває книголюб, відкриваючи прекрасно оформлене видання, відчуваючи запах свіжої друкарської фарби та приємну щільність паперу. Тому ексклюзивні подарункові книги — відмінний варіант дорогого і стильного презенту для важливих вам людей.

8500 грн

Як вибрати колекційні книги в подарунок?


Не дарма багато хто вважає, що найкращий подарунок — це книга. Але для особливих випадків, ювілеїв та урочистостей, і для особливих, дорогих вам людей, варто звернути увагу на подарункові ексклюзивні книги. Щоб вам було простіше орієнтуватися в великому асортименті літератури, радять для початку визначитися з такими нюансами:

  • Підстава для свята: це може бути ювілей, корпоративне святкування, день народження тощо.
  • Інтереси обдаровуваної людини: можливо, вона захоплюється історичними подіями, економікою або біографіями світових лідерів.

Залежно від тематики, всі книги ділової літератури можна розділити на такі рубрики:

  • Біографії світових лідерів і політиків, наприклад, мемуари Лі Куан Ю, або серія про політиків, які змінили світ.
  • Книги, що розповідають про становлення найбільших світових компаній і їхній вплив на розвиток сучасного суспільства;
  • Книги для лідерів, керівників і топменеджерів, в яких розповідається про мистецтво управління компаніями;
  • Книги з психології та саморозвитку;
  • Афоризми й думки великих людей: філософів, мислителів і політиків;


Особливості подарункових видань

Ексклюзивність — ось основна риса всіх подарункових книг. Як правило, це колекційні видання, що оформлені в шкіряні палітурки, з щільним якісним папером. Крім того, часто такі книги мають суперобкладинки чи футляри, золоті тиснення, а деякі елементи оформлені вручну ілюстраторами. Такі книги самі по собі є справжніми витворами мистецтва. Очевидно, що такий подарунок не залишиться непоміченим!

Де купити колекційні книги в подарунок?

Ексклюзивні книги навряд чи можна купити в будь-якому книжковому магазині. Однак в каталозі нашого інтернет-магазину ділової літератури представлений досить великий вибір подарункових видань. Телефонуйте, і наші співробітники швидко та якісно допоможуть вам вибрати унікальну книгу з колекційних серій в подарунок з доставкою по Києву та Україні. Купуйте прекрасні колекційні видання і радуйте дорогих вам людей!

Сьогодні купили