Книги по темі Вивчаємо іноземні мови купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Вивчаємо іноземні мови

Якщо раніше іноземна мова була величезним бонусом, то тепер це — базовий мінімум для просування кар’єрними сходами й саморозвитку. Англійською мовою говорить половина світу, а французька є обов’язковою для кіноманів, що стежать за сучасним авторським кінематографом. Головне правило у вивченні англійської чи іншої мови — регулярність. Тому читання книг із вивчення іноземних мов — хороша альтернатива постійним заняттям у групі з викладачем. Добре буде також додати в програму перегляд мультфільмів і прослуховування музики, серфінг англомовним YouTube і переклад цікавої новини німецькою.

Вибір читачів
470 грн
410 грн
149 грн
650 грн
410 грн
450 грн
290 грн
410 грн
195 грн
110 грн
410 грн
350 грн

У книжковому інтернет-магазині kniga.biz.ua ви знайдете найпопулярніші самовчителі із вивчення французької, німецької, англійської, іспанської та інших іноземних мов. Крім теорії, у виданнях ви знайдете таблиці для зручного запам’ятовування слів, тести для перевірки засвоєного матеріалу і вправи для поглибленого вивчення мови. Такі автори як Майкл Ерард, Наомі Штайнер, Сьюзан Хейз, Сусанна Зарайська й багато інших підготували дійсно корисні видання, які стануть вам гарною підмогою у вивченні іноземної мови.

Окремо варто зауважити серію зошитів Kumon, що ґрунтуються на японській методиці викладання, такі як «Вчимося писати великі літери англійського алфавіту» і «Вчимося писати малі літери англійського алфавіту».

Чим ще корисна література з вивчення іноземних мов?

Завдяки карткам, навчальними посібниками та самовчителям із вивчення іноземних мов ви зможете дізнатися:

  • які є методики самостійного вивчення іноземних мов і як вибрати ту, що буде вам підходити;
  • як швидко освоїти базовий набір слів англійської, французької, німецької та інших мов;
  • як розвивалися іноземні мови та чому вони мають мало спільного зі своїми історичними предками;
  • який у вас рівень володіння іноземною мовою;
  • і багато іншого!

Зібрана в цьому розділі література стане в пригоді тим, хто хоче використовувати іноземну мову в роботі, стати перекладачем або вирушити в кругосвітню подорож. Адже скільки мов ти знаєш, стільки разів ти й людина! Телефонуйте в kniga.biz.ua, і наші фахівці з продажу допоможуть підібрати книги під ваш рівень володіння іноземною мовою. Доставимо замовлення швидко в будь-яке місто України!

Сьогодні купили