Книги по темі Вивчаємо іноземні мови купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Вивчаємо іноземні мови

Якщо раніше іноземна мова була величезним бонусом, то тепер це — базовий мінімум для просування кар’єрними сходами й саморозвитку. Англійською мовою говорить половина світу, а французька є обов’язковою для кіноманів, що стежать за сучасним авторським кінематографом. Головне правило у вивченні англійської чи іншої мови — регулярність. Тому читання книг із вивчення іноземних мов — хороша альтернатива постійним заняттям у групі з викладачем. Добре буде також додати в програму перегляд мультфільмів і прослуховування музики, серфінг англомовним YouTube і переклад цікавої новини німецькою.

Вибір читачів Лідер продажів за місяць
470 грн
410 грн
149 грн
650 грн
450 грн
490 грн
450 грн
210 грн
120 грн
450 грн
350 грн
450 грн

У книжковому інтернет-магазині kniga.biz.ua ви знайдете найпопулярніші самовчителі із вивчення французької, німецької, англійської, іспанської та інших іноземних мов. Крім теорії, у виданнях ви знайдете таблиці для зручного запам’ятовування слів, тести для перевірки засвоєного матеріалу і вправи для поглибленого вивчення мови. Такі автори як Майкл Ерард, Наомі Штайнер, Сьюзан Хейз, Сусанна Зарайська й багато інших підготували дійсно корисні видання, які стануть вам гарною підмогою у вивченні іноземної мови.

Окремо варто зауважити серію зошитів Kumon, що ґрунтуються на японській методиці викладання, такі як «Вчимося писати великі літери англійського алфавіту» і «Вчимося писати малі літери англійського алфавіту».

Чим ще корисна література з вивчення іноземних мов?

Завдяки карткам, навчальними посібниками та самовчителям із вивчення іноземних мов ви зможете дізнатися:

  • які є методики самостійного вивчення іноземних мов і як вибрати ту, що буде вам підходити;
  • як швидко освоїти базовий набір слів англійської, французької, німецької та інших мов;
  • як розвивалися іноземні мови та чому вони мають мало спільного зі своїми історичними предками;
  • який у вас рівень володіння іноземною мовою;
  • і багато іншого!

Зібрана в цьому розділі література стане в пригоді тим, хто хоче використовувати іноземну мову в роботі, стати перекладачем або вирушити в кругосвітню подорож. Адже скільки мов ти знаєш, стільки разів ти й людина! Телефонуйте в kniga.biz.ua, і наші фахівці з продажу допоможуть підібрати книги під ваш рівень володіння іноземною мовою. Доставимо замовлення швидко в будь-яке місто України!

Сьогодні купили