Книги по темі Комп’ютерна література купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Комп’ютерна література

Стрімкий розвиток IT-сфери вимагає знань і професійних навичок, що постійно оновлюються. Досконало вивчити особливості та можливості комп’ютерної техніки та нових технологій допоможе сучасна комп’ютерна література. У цьому розділі фахівці будь-якого рівня підготовки зможуть знайти для себе корисні навчальні посібники, самовчителі, керівництва.

730 грн
730 грн
1100 грн
990 грн
512 грн
550 грн
1000 грн
675 грн
750 грн
990 грн
1000 грн
1100 грн
990 грн
750 грн

Книги про комп’ютери можна умовно розділити на кілька категорій:

• Книги для програмістів;
• Книги з дизайну;
• Література з адміністрування;
• Література з програмування;
• Особливості роботи в програмних додатках;
• Книги про особливості операційних систем.

Завдяки знанням, які ви дістанете з книг про комп’ютери, ви зможете якісно підвищити свій рівень професіоналізму. За численними відгуками покупців, книги з програмування стають настільними посібниками, які постійно допомагають знайти відповіді на питання, що цікавлять. Кращі книги з цього розділу також стануть корисним подарунком для всіх, хто цікавиться комп’ютерними темами.

Оскільки в працівників IT-галузі високе навантаження, вони не завжди можуть відвідати книжковий магазин. Тут на допомогу приходить інтернет-магазин ділової літератури kniga.biz.ua. На сайті магазина можна вибрати цікаву для вас літературу, прочитати анотації, відгуки й навіть кілька сторінок книги, щоби зрозуміти, що ви шукаєте саме цей матеріал. Наші менеджери готові надати читачам необхідні рекомендації по асортименту ділової літератури, зокрема і книгам із програмування. Доставка здійснюється як Києвом, так і Україною. Телефонуйте, і ми допоможемо вам підібрати необхідну комп’ютерну літературу й доставимо в найкоротші терміни.

Сьогодні купили