Книги по темі Комп’ютерна література купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Комп’ютерна література

Стрімкий розвиток IT-сфери вимагає знань і професійних навичок, що постійно оновлюються. Досконало вивчити особливості та можливості комп’ютерної техніки та нових технологій допоможе сучасна комп’ютерна література. У цьому розділі фахівці будь-якого рівня підготовки зможуть знайти для себе корисні навчальні посібники, самовчителі, керівництва.

690 грн
690 грн
200 грн
960 грн
200 грн
890 грн
890 грн
688 грн
740 грн
890 грн
466 грн
490 грн

Книги про комп’ютери можна умовно розділити на кілька категорій:

• Книги для програмістів;
• Книги з дизайну;
• Література з адміністрування;
• Література з програмування;
• Особливості роботи в програмних додатках;
• Книги про особливості операційних систем.

Завдяки знанням, які ви дістанете з книг про комп’ютери, ви зможете якісно підвищити свій рівень професіоналізму. За численними відгуками покупців, книги з програмування стають настільними посібниками, які постійно допомагають знайти відповіді на питання, що цікавлять. Кращі книги з цього розділу також стануть корисним подарунком для всіх, хто цікавиться комп’ютерними темами.

Оскільки в працівників IT-галузі високе навантаження, вони не завжди можуть відвідати книжковий магазин. Тут на допомогу приходить інтернет-магазин ділової літератури kniga.biz.ua. На сайті магазина можна вибрати цікаву для вас літературу, прочитати анотації, відгуки й навіть кілька сторінок книги, щоби зрозуміти, що ви шукаєте саме цей матеріал. Наші менеджери готові надати читачам необхідні рекомендації по асортименту ділової літератури, зокрема і книгам із програмування. Доставка здійснюється як Києвом, так і Україною. Телефонуйте, і ми допоможемо вам підібрати необхідну комп’ютерну літературу й доставимо в найкоротші терміни.

Сьогодні купили