Книги по контекстній рекламі, інтернет-маркетингу, SEO, SMM купити в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Інтернет-маркетинг

Інтернет-маркетинг — термін, що увійшов у діловий лексикон менш як двадцять років тому. Але сьогодні практично кожен бізнес має сторінку в інтернеті. За цей час з’явилося багато визначень, що таке інтернет-маркетинг. Якщо зовсім коротко, то це низка певних дій, спрямованих на просування товарів і послуг в інтернеті. Для цього інтернет-маркетологи використовують безліч різних інструментів, які постійно удосконалюються та оновлюються. Очевидно, щоби залишатися в тренді, бути в курсі останніх подій інтернет-маркетингу, фахівці мусять постійно розвиватися й навчатися. Книги з інтернет-маркетингу, написані провідними експертами в цій галузі — відмінний спосіб підвищити свою кваліфікацію і фахівцям із маркетингу й бізнесменам!

390 грн
360 грн
400 грн
194 грн
215 грн
280 грн
120 грн
150 грн
225 грн
250 грн
240 грн
420 грн
240 грн
800 грн

Умовно книги з просування бізнесу в інтернеті можна розділити на кілька видів:

  • SMM-маркетинг, книги, що присвячені просуванню компаній у соціальних мережах;
  • SEO-книги, що розповідають як оптимізувати сайти з допомогою пошукових алгоритмів;
  • Email-маркетинг, книги, які розповідають про просування товарів за допомогою email-розсилок;
  • Контент-маркетинг, книги, що розповідають, як просувати товари за допомогою якісного контенту;
  • Книги, присвячені питанням аналітики даних;

Сучасні книги з інтернет-маркетингу вчать не тільки ефективному використанню інструментів просування компанії в мережі, але й побудові грамотної стратегії, загальному розумінню принципів не тільки маркетингу, але і ведення бізнесу загалом. Література з діджитал-маркетингу вчить ставити правильні питання, необхідні для подальшого розвитку компанії. А знаходячи та втілюючи в життя відповіді, ви зможете постійно покращувати свій бізнес і досягати успіху на ринку, якщо ви власник бізнесу, й освоювати нові цифрові інструменти та створювати успішні рекламні кампанії, якщо ви маркетолог.

Як вибрати книгу з цифрового маркетингу?

Молодому спеціалісту непросто зорієнтуватися у величезній кількості літератури, присвяченої питанням маркетингу та просування бізнесу в інтернеті. Перед тим, як купити потрібну книгу, рекомендуємо вивчити списки літератури, запропоновані на профільних ресурсах. Знайдіть ту категорію, яка вам необхідна для роботи: це може бути контекстна реклама, SEO, SMM, вебаналітика, контент та інші. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, зупиніться на книгах, написаних визнаними гуру маркетингу. Багато авторів книг, які представлені в каталозі нашого магазину — експерти зі світовим ім’ям, чиї роботи вважаються класикою в цій сфері. Вони діляться своїм величезним досвідом, секретами успіху, методами роботи, і дають рекомендації як початківцям-маркетологам, так і досвідченим фахівцям. Тому сміливо вибирайте книги Сета Ґодіна, Дена Кеннеді, Авінаша Кошика, Філіпа Котлера, Девіда Огілві. Крім того, можна вибрати і книги популярних сучасних авторів: Дениса Каплунова, Дмитра Кота, Максима Ільяхова, Сергія Щербакова та інших.

Наші співробітники із задоволенням допоможуть вам зробити правильний вибір із великого асортименту літератури, представленої в нашому каталозі. Ви можете вибрати й купити книги з інтернет-маркетингу в Києві й Україні з доставкою. Телефонуйте, замовляйте й купуйте кращу бізнес-літературу з маркетингу в нашому магазині!

Сьогодні купили