Книги по контекстній рекламі, інтернет-маркетингу, SEO, SMM купити в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Інтернет-маркетинг

Інтернет-маркетинг — термін, що увійшов у діловий лексикон менш як двадцять років тому. Але сьогодні практично кожен бізнес має сторінку в інтернеті. За цей час з’явилося багато визначень, що таке інтернет-маркетинг. Якщо зовсім коротко, то це низка певних дій, спрямованих на просування товарів і послуг в інтернеті. Для цього інтернет-маркетологи використовують безліч різних інструментів, які постійно удосконалюються та оновлюються. Очевидно, щоби залишатися в тренді, бути в курсі останніх подій інтернет-маркетингу, фахівці мусять постійно розвиватися й навчатися. Книги з інтернет-маркетингу, написані провідними експертами в цій галузі — відмінний спосіб підвищити свою кваліфікацію і фахівцям із маркетингу й бізнесменам!

280 грн
279 грн
340 грн
328 грн
400 грн
215 грн
238 грн
280 грн
150 грн
225 грн
197 грн
240 грн
390 грн
197 грн
240 грн
800 грн

Умовно книги з просування бізнесу в інтернеті можна розділити на кілька видів:

  • SMM-маркетинг, книги, що присвячені просуванню компаній у соціальних мережах;
  • SEO-книги, що розповідають як оптимізувати сайти з допомогою пошукових алгоритмів;
  • Email-маркетинг, книги, які розповідають про просування товарів за допомогою email-розсилок;
  • Контент-маркетинг, книги, що розповідають, як просувати товари за допомогою якісного контенту;
  • Книги, присвячені питанням аналітики даних;

Сучасні книги з інтернет-маркетингу вчать не тільки ефективному використанню інструментів просування компанії в мережі, але й побудові грамотної стратегії, загальному розумінню принципів не тільки маркетингу, але і ведення бізнесу загалом. Література з діджитал-маркетингу вчить ставити правильні питання, необхідні для подальшого розвитку компанії. А знаходячи та втілюючи в життя відповіді, ви зможете постійно покращувати свій бізнес і досягати успіху на ринку, якщо ви власник бізнесу, й освоювати нові цифрові інструменти та створювати успішні рекламні кампанії, якщо ви маркетолог.

Як вибрати книгу з цифрового маркетингу?

Молодому спеціалісту непросто зорієнтуватися у величезній кількості літератури, присвяченої питанням маркетингу та просування бізнесу в інтернеті. Перед тим, як купити потрібну книгу, рекомендуємо вивчити списки літератури, запропоновані на профільних ресурсах. Знайдіть ту категорію, яка вам необхідна для роботи: це може бути контекстна реклама, SEO, SMM, вебаналітика, контент та інші. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, зупиніться на книгах, написаних визнаними гуру маркетингу. Багато авторів книг, які представлені в каталозі нашого магазину — експерти зі світовим ім’ям, чиї роботи вважаються класикою в цій сфері. Вони діляться своїм величезним досвідом, секретами успіху, методами роботи, і дають рекомендації як початківцям-маркетологам, так і досвідченим фахівцям. Тому сміливо вибирайте книги Сета Ґодіна, Дена Кеннеді, Авінаша Кошика, Філіпа Котлера, Девіда Огілві. Крім того, можна вибрати і книги популярних сучасних авторів: Дениса Каплунова, Дмитра Кота, Максима Ільяхова, Сергія Щербакова та інших.

Наші співробітники із задоволенням допоможуть вам зробити правильний вибір із великого асортименту літератури, представленої в нашому каталозі. Ви можете вибрати й купити книги з інтернет-маркетингу в Києві й Україні з доставкою. Телефонуйте, замовляйте й купуйте кращу бізнес-літературу з маркетингу в нашому магазині!

Сьогодні купили