Інтернет магазин книг - kniga.biz.ua. Про нас. Ділова література - купити книги для бізнесу.
kniga.biz.ua

Про нас - книжковий магазин kniga.biz.ua


Про нас — книжковий магазин kniga.biz.ua

kniga.biz.ua — книжковий інтернет-магазин, де ви можете купити non-fiction книги, бізнес і self-made літературу, книги для розвитку дітей, розвивальну художню літературу, а також дізнатися про найкращі новинки книговидання. Тут вам допоможуть вибрати потрібну книгу серед потоку новинок, сформувати корпоративну бібліотеку, і замовити книгу, якої немає в інших магазинах.

Бізнес-література стала головним орієнтиром із перших днів роботи інтернет-магазину. 18 років тому якісних видань про те, як працювати з клієнтами, вести переговори, рекламувати свою компанію було мало.

Зібрати найкращі бізнес-книги в одному місці — такою була мета творців компанії. Не дивно, що такою вузькою спрямованістю ми відразу привернули увагу клієнтів і навіть ЗМІ. Так, у пілотному українському випуску журналу Forbes, інтернет-магазин kniga.biz.ua потрапив у список стартапів вітчизняної електронної комерції.

З того часу значно зросла кількість видавництв, з якими ми працюємо: «Наш Формат», «Клуб Сімейного Дозвілля», «Видавництво Старого Лева», Book Chef, Yakaboo Publishing, МонолітBizz, «Ранок» і «Фабула», «КМ-Букс», Vivat, ArtHuss, IPIO, «Арбукс», «Лабораторія», «Віхола» та інші, які активно видають корисну літературу.

Не змінилася тільки головна мета kniga.biz.ua — бути корисними в насиченому книжковому просторі.

«Ми самі читаємо все, що пропонуємо. І продаємо тільки те, що принесе читачеві реальну користь. Книги для нас — і бізнес, і хобі», — книжковий сомельє, головний ідеолог проєкту kniga.biz.ua Дмитро Лаппо.

Продаємо книги й пишемо про них із 2005 року

2005

Створено домен kniga.biz.ua, який уже перетворився на бренд якісної бізнес-літератури (дякуємо Олексію Масю).

2011–2013

 • Стали офіційними представниками найбільшого видавництва літератури про бізнес і саморозвиток у країнах СНД.
 • Почали активно брати участь у найбільших бізнес-заходах.

На них ми не тільки продавали книги на фірмовому стенді, а й ділилися досвідом розвитку малого бізнесу, розповідали про прочитані книги, аналізували тренди B2C і B2B продажів. За 5 років ми взяли участь у 300+ конференціях, виставках, тренінгах, серед яких iForum, «Форум видавців», конференція 8P, Форум лояльності, Український маркетинг-форум, Medical Business Forum, Книжковий Арсенал, SuperWoman. Також ми продавали книги на виступах таких відомих авторів і спікерів як Валерій Пекар, Ваче Давтян, Денис Каплунов, Іцхак Адізес, Іцхак Пінтосевич, Кирило Куницький.

2017

2018

2019

 • У травні дізналися, як це «бути в шпагаті» й бути присутнім в один день на iForum і Книжковому Арсеналі. Нам сподобалося!)
 • Придумали й впровадили розділ «Експерти», у якому успішні українських підприємці й топменеджери, коучі, ЛСД і професіонали у своїй справі розповідають про улюблені й корисні книги.
 • У грудні придумали формат нашої другої «вівторкової» email-розсилки.

2020

 • У березні, разом з усім світом, пішли на локдаун і вчилися віддаленій командній роботі;
 • Значно розширили асортимент магазину новими жанрами та видавництвами. Тепер у нас майже утричі більше дитячих книг, а також з’явилися книги англійською мовою, розвивальні художні романи й комп’ютерна література. Цей крок дав нам можливість розширити позиціювання як інтернет-магазину бізнес-літератури, і пропонувати вам ще більше корисних книг, що розвивають.
 • У вересні стали партнерами в просуванні й продажах книги української підприємниці Ольги Гуцал «Якщо стрибнули, то гребіть». За пів року було продано більше ніж 5000 екземплярів книги двома мовами!

2021

 • В грудні стартувала програма ЄПідтримка, і ми були приємно здивовані тим, наскільки українці люблять книги ❤️

2022

 • 24 лютого усі плани та мрії магазину зупинилися через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Проте ненадовго. Тоді ж прийняли рішення вилучити з продажу весь асортимент видавництв країни-агресора;
 • Вже наприкінці квітня відновили відправки замовлень клієнтам. Книга стала для українців не тільки способом відволіктися від тривожних новин, а й… 

2023

 • Навесні оргкомітет KBU AWARDS вирішив відновити проведення премії за книгами, виданими у період з січня 2021 до червня 2023 вже у 5 номінаціях. До Бізнесу та Особистого розвитку були додані ще три Історія, Ідентичність та Війна, враховуючи контекст подій, в  яких ми живемо. 
 • Стали засновниками та співорганізаторами книжкового фестивалю Kyiv Book Weekend (разом з Дмитром  Лаппо та новою неймовірною командою заходу), який відбувся 8-10 грудня в МВЦ
 • В рамках проведення Національного тижня читання від Українського інституту книги долучились до акції від Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів  та фонду “Бібліотечна країна” — “Книжкова хвиля: підтримай читання в країні – подаруй книги бібліотеці”.

Чому літературу для розвитку краще купувати у нас?

 • Ми знаємо, що продаємо — всі співробітники читають книги з нашого асортименту. Це цікаво тому, що літературу ми ретельно відбираємо: дивимося рецензії та відгуки читачів на Amazon, GoodReads та на сайтах видавництв, читаємо уривки. Щотижня обговорюємо новинки на внутрішньому книжковому клубі під назвою "Книжкові вівторки";
 • Зручна навігація сайту: книги розподілені за тематикою, що спростить пошук потрібного видання. Також є спеціальні розділи «Новинки» та «Скоро у продажу» — для тих, хто хоче дізнатися про нові надходження;
 • Продаємо ексклюзивні новинки: домовляємося з українськими авторами про те, щоб ви могли прочитати їх нову книгу на кілька тижнів раніше, ніж клієнти інших магазинів. Часто з такими книгами ви отримаєте приємний бонус – автограф;
 • Доставляємо швидко – книги, представлені на сайті, є в наявності на складі, тому ми відправляємо їх відразу після замовлення. А якщо вам потрібна книга, якої немає в нашому магазині, ми знайдемо і привеземо її спеціально для вас;
 • Організували партнерську програму – якщо ви популярний бізнес-коуч або блогер, або ж просуваєте цікавий ресурс з книжковою тематикою, ми готові співпрацювати! З Kniga.biz.ua можна заробляти просто рекомендуючи цікаві книги;
 • Розповідаємо про найкращі новинки тижня в email-розсилці – книжковий сомельє та керуючий партнер kniga.biz.ua Дмитро Лаппо особисто ділиться враженнями про нові книги. У них він чесно розбирає переваги та недоліки видань, радить, що читати, щоб бути успішним і залишатися у тренді. А ще в розсилці та блозі ми анонсуємо найкорисніші бізнес-заходи. Підписуйтесь!
 • Кожен наш клієнт шукає актуальні та корисні книги, на які не шкода витратити дорогоцінний час та гроші. Ми розширюємо асортимент kniga.biz.ua щодня, щоб збільшити можливості вашого особистісного та професійного зростання. Сьогодні у нас 15000+ найменувань книг трьома мовами.

Одна з найулюбленіших книг співробітників магазину — «Доставка щастя» Тоні Шея, адже головна мета нашої роботи — доставити вам нові знання, задоволення від читання та посмішки на обличчі.

Давайте разом змінювати на краще світ всередині та навколо себе!

Схема проїзду

Сьогодні купили