Інтернет магазин книг - kniga.biz.ua. Про нас. Ділова література - купити книги для бізнесу.
kniga.biz.ua

Про нас - книжковий магазин kniga.biz.ua


Про нас — книжковий магазин kniga.biz.ua

kniga.biz.ua — книжковий інтернет-магазин, де ви можете купити non-fiction книги, бізнес і self-made літературу, книги для розвитку дітей, розвивальну художню літературу, а також дізнатися про найкращі новинки книговидання. Тут вам допоможуть вибрати потрібну книгу серед потоку новинок, сформувати корпоративну бібліотеку, і замовити книгу, якої немає в інших магазинах.

Бізнес-література стала головним орієнтиром із перших днів роботи інтернет-магазину. 16 років тому якісних видань про те, як працювати з клієнтами, вести переговори, рекламувати свою компанію, було мало.

Зібрати найкращі бізнес-книги в одному місці — такою була мета творців компанії. Не дивно, що такою вузькою спрямованістю ми відразу привернули увагу клієнтів і навіть ЗМІ. Так, у пілотному українському випуску журналу Forbes, інтернет-магазин kniga.biz.ua потрапив у список стартапів вітчизняної електронної комерції.

З того часу значно зросла кількість видавництв, з якими ми працюємо: «Наш Формат», «Клуб Сімейного Дозвілля», «Видавництво Старого Лева», Book Chef, Yakaboo Publishing, МонолітBizz, «Ранок» і «Фабула», «КМ-Букс», Vivat, ArtHuss, IPIO, «Арбукс», «Лабораторія», «Віхола» тощо, які активно видають корисну літературу.

Не змінилася тільки головна мета kniga.biz.ua — бути корисними в насиченому книжковому просторі.

«Ми самі читаємо все, що пропонуємо. І продаємо тільки те, що принесе читачеві реальну користь. Книги для нас — і бізнес, і хобі»,                    — книжковий сомельє, головний ідеолог проєкту kniga.biz.ua Дмитро Лаппо.

Продаємо книги й пишемо про них із 2005 року

2005

Створено домен kniga.biz.ua, який уже перетворився на бренд якісної бізнес-літератури (спасибі Олексію Масю).

2011–2013

 • Стали офіційними представниками найбільшого видавництва літератури про бізнес і саморозвиток у країнах СНД — «Манн, Іванов і Фербер».
 • Почали активно брати участь у найбільших бізнес-заходах.

На них ми не тільки продавали книги на фірмовому стенді, а й ділилися досвідом розвитку малого бізнесу, розповідали про прочитані книги, аналізували тренди B2C і B2B продажів. За 5 років ми взяли участь у 300+ конференціях, виставках, тренінгах, серед яких iForum, «Форум видавців», конференція 8P, Форум лояльності, Український маркетинг-форум, Medical Business Forum, Книжковий Арсенал, SuperWoman. Також ми продавали книги на виступах таких відомих авторів і спікерів як Олександр Левітас, Валерій Пекар, Ваче Давтян, Денис Каплунов, Іцхак Адізес, Іцхак Пінтосевич, Кирило Куницький, Максим Батиров.

2017

Спільно з «Києво-Могилянською бізнес-школою» почали брати участь у щорічному міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал».

2018

2019

 • У травні дізналися, як це «бути в шпагаті» й бути присутнім в один день на iForum і Книжковому Арсеналі. Нам сподобалося!)
 • Придумали й впровадили розділ «Експерти», у якому успішні українських підприємці й топменеджери, коучі, ЛСД і професіонали у своїй справі розповідають про улюблені й корисні книги.
 • У грудні придумали формат нашої другої «вівторкової» email-розсилки, щоби регулярно розповідати клієнтам про всі книжкові новинки, корисні заходи, акції й новинки магазину.

2020

 • У березні, разом з усім світом, пішли на локдаун і вчилися віддаленій командній роботі;
 • Значно розширили асортимент магазину новими жанрами та видавництвами. Тепер у нас майже утричі більше дитячих книг, а також з’явилися книги англійською мовою, розвивальні художні романи й комп’ютерна література. Цей крок дав нам можливість розширити позиціювання як інтернет-магазину бізнес-літератури, і пропонувати вам ще більше корисних книг, що розвивають.
 • У вересні стали партнерами в просуванні й продажах книги української підприємниці Ольги Гуцал «Якщо стрибнули, то гребіть». За пів року вже продано більше ніж 5000 екземплярів книги двома мовами!

2021

 • Заснували нову книжкову премію KBU AWARDS, якою будуть відзначені кращі книги українських авторів у жанрах бізнес-літератури й особистісного розвитку. У шорт-лист 2020 року увійшли 22 книги від 23 авторів.

Чому розвивальну літературу краще купувати в нас?

 • Ми розбираємось у тому, що продаємо — усі співробітники читають книги з нашого асортименту. Це цікаво, тому що літературу ми відбираємо ретельно: дивимося рецензії та відгуки читачів на Amazon, Ozon і сайтах видавництв, читаємо уривки.
  Щотижня ми обговорюємо новинки на корпоративних зборах;
 • Зручна навігація сайту: книги розподілені за тематикою, що спростить вам пошук потрібного видання. Також є спеціальні розділи «Новинки» та «Скоро у продажу» — для тих, хто хоче бути в курсі нових надходжень;
 • Продаємо ексклюзивні новинки: домовляємося з українськими авторами про те, щоби ви могли прочитати їхню нову книгу на кілька тижнів раніше, ніж покупці інших магазинів. Часто з такими книгами ви отримаєте приємний бонус — автограф;
 • Доставляємо книги швидко й під замовлення — книги, представлені на сайті, є в наявності на складі, тому ми відправляємо книги відразу після замовлення. А якщо вам потрібна книга, якої немає в нашому магазині, — ми знайдемо і привеземо її спеціально для вас;
 • Організували партнерську програму — якщо ви популярний бізнес-коуч або блогер, або ж просуваєте цікавий портал за тематикою наших книг, ми готові співпрацювати! З нами можна заробляти, просто рекомендуючи цікаві книги;
 • Розповідаємо про кращі новинки тижня в email-розсилці — книжковий сомельє й керівний партнер kniga.biz.ua Дмитро Лаппо особисто ділитися враженнями про нові книги. У них він чесно розбирає переваги й недоліки видань, радить, що читати, щоби бути успішним і залишатися в тренді. А ще в розсилці й блозі ми анонсуємо найкорисніші бізнес-заходи. Підписуйтесь!
 • Ділимося думками про прочитане в нашому блозі — публікуємо рецензії, статті-огляди (наприклад, про формат дитячих книг — «вімельбухи»), збірки кращих книг однієї тематики, ідеї книжкових подарунків, інтерв’ю з лідерами думок, розповідаємо про нашу внутрішню «кухню» (наприклад, що люблять читати співробітники kniga.biz.ua у вільний від роботи час), а також цікаві факти про книги, бібліотеки, читання, фільми.

Кожен наш клієнт шукає актуальні й корисні книги, на які не шкода витратити дорогоцінний час і гроші. Ми розширюємо асортимент kniga.biz.ua щодня, щоби збільшити можливості вашого особистісного і професійного зростання. Сьогодні в нас 15000+ найменувань книг трьома мовами.

Одна з улюблених книг співробітників магазина — «Доставка щастя» Тоні Шея, адже головна мета нашої роботи — доставити вам нові знання, задоволення від читання й усмішки на обличчі.

Давайте разом змінювати на краще світ всередині й навколо себе!

Схема проїзду

Сьогодні купили