Книги по економічній теорії, купити книги про економіку і бізнес в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Економічна теорія

Ми живемо у світі, де економічні процеси оточують нас всюди. Знання з економіки і фінансів потрібні всім, хто хоче бути успішною сучасною людиною. Особливо, якщо у вас є свій бізнес. Щодня ми маємо справу з грошима, кредитами, інфляцією, торгівлею, конкуренцією, вибором і аналітикою. Щоб орієнтуватися у всьому цьому, не обов’язково читати великі нудні талмуди в бібліотеці. У нашому магазині зібрано велику кількість книг про економіку, як базових (для «чайників»), так і для тих, хто хоче глибше розібратися в будові економічних систем.

390 грн
280 грн
390 грн
320 грн
415 грн
350 грн
390 грн
340 грн
390 грн
400 грн
349 грн
360 грн

Усі книги з економічної теорії в kniga.biz.ua умовно можна розділити на фундаментальні дослідження економістів і фінансистів, і науково-популярну літературу. Перші будуть корисні тим, кому недостатньо поверхової інформації про політичну економіку. Другі (їх набагато більше) — це цікаві книги про різні економічні явища, з доступним викладом матеріалу та зрозумілими історіями і зразками.

Про що ви дізнаєтеся з книг про економіку?

  • що таке капіталізм і які в нього перспективи;
  • чому одні народи багаті, а інші бідні;
  • чим відрізняється економічний уклад Західних і Східних країн;
  • фінансові еліти: хто насправді управляє країнами;
  • середній клас: міф чи реальність;
  • економічні кризи, злети й падіння — для чого все це потрібно;
  • поведінкова економіка: від чого залежить наш вибір;
  • фінансові системи та еволюція грошей;
  • економіка майбутнього: як блокчейн і криптовалюта змінили світ;
  • інтернет і цифрова революція як двигуни змін;

Книги яких авторів про економіку й бізнес читати?

Адам Сміт вважається засновником класичної політичної економіки. Його книги написані ще 250 років тому, але саме цей автор першим сформулював концепцію вільних ринків. Якщо вам потрібні базові знання про сучасну економіку — зверніть увагу на книгу Олексія Геращенко «Економіка ХХІ». Професор Кембриджського університету Ха-Джун Чанг порадує читачів оригінальним поглядом на історію капіталізму і вільну торгівлю. Чарльза Вілана можна назвати «голим економістом», завдяки назвам його бестселерів «Гола економіка», «Гола статистика» й «Голі гроші». Він викриває міфи, пов’язані з фінансами, і в легкій манері пояснює їхній складний світ. Книги Ніла Фергюсона, британського історика, сподобаються читачам, які полюбляють вивчати економічні питання в ретроспективі. Якщо вам до душі напрям поведінкової економіки, обов’язково почитайте бестселери нобелівського лауреата Річарда Талера. Він пише про психологію ухвалення рішень, про вибір, і про те, що насправді підштовхує нас до покупок. Стівен Дабнер і Стівен Левітт написали кілька книг про Фрікономіку, у яких об’єднали серйозні економічні дослідження з оригінальним баченням звичних речей. Ну, а якщо вам цікаві криптовалюта і блокчейн — читайте книги Пола Віньї й Майкла Кейсі.

Замовляйте книги з економіки в інтернет-магазині kniga.biz.ua і розвивайтеся разом із нами. Ми допоможемо у виборі корисної літератури, а також доставимо обрані позиції в будь-яку точку Києва й України.

Сьогодні купили