Книги про здоров'я (медицині), купити книги про здоровий спосіб життя ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Здоровий спосіб життя (ЗСЖ)

Наше тіло — єдине, що на 100 % належить нам, і це найдорожче, що в нас є. Дуже важливо любити себе і стежити за своїм здоров’ям, щоби бути щасливими та прожити максимально довго. Щоби допомогти вам у цьому, у нашому книжковому інтернет-магазині kniga.biz.ua зібрані кращі книги про здоров’я і ЗСЖ, за допомогою яких ви дізнаєтеся як правильно бігати, плавати, медитувати, управляти потоком енергії, навчитеся відчувати своє тіло. У більшість видань включені статистичні дані, реальні кейси, результати багаторічних досліджень (наприклад, «Китайське дослідження» Коліна й Томаса Кемпбеллів побудоване на основі 27-річної лабораторної програми). Усе для того, щоби вони були максимально застосовні на практиці.

Вибір читачів Лідер продажів за місяць
279 грн
294 грн
401 грн
446 грн
300 грн
AWARD KBU Вибір читачів
250 грн
396 грн
Вибір читачів
315 грн
339 грн
Вибір читачів
409 грн
440 грн
310 грн
363 грн
465 грн
271 грн
Вибір читачів
340 грн

Книги від таких експертних авторів як Стівен Гандріх, Іцхак Пінтосевич, Корін Світ, Адам Кей і Наталія Самойленко доводять: бути здоровими ніколи не пізно! Не варто чекати понеділка, щоби почати бігати вранці або змінити звички харчування — почніть сьогодні, почавши читати літературу про здоровий спосіб життя.

Чим ще корисні книги про здоров’я?

Крім єдиного для зібраних у цьому розділі книг принципу: «Щоби бути щасливим, треба бути здоровим!», ви також дізнаєтеся:

  • чи існують секрети довголіття;
  • що відбувається з нами, поки ми спимо;
  • як мікроби в кишківнику керують нашими емоціями;
  • в чому користь від вірусів небезпечних хвороб;
  • які шкідливі міфи пов’язують із їжею;
  • чому серце — найважливіший орган нашого тіла;
  • як організувати систему спортивного харчування;
  • і багато іншого!

Телефонуйте, й наші менеджери допоможуть підібрати цікаві для вас книги про медицину і здоров’я. Ваше замовлення доставлять по Києву та Україні в найкоротші терміни, зручним вам способом. Нехай вибрана вами література надихне на роботу над собою й підштовхне до корисних змін у вашому житті!

Сьогодні купили