Книги про здоров'я (медицині), купити книги про здоровий спосіб життя ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Здоровий спосіб життя (ЗСЖ)

Наше тіло — єдине, що на 100 % належить нам, і це найдорожче, що в нас є. Дуже важливо любити себе і стежити за своїм здоров’ям, щоби бути щасливими та прожити максимально довго. Щоби допомогти вам у цьому, у нашому книжковому інтернет-магазині kniga.biz.ua зібрані кращі книги про здоров’я і ЗСЖ, за допомогою яких ви дізнаєтеся як правильно бігати, плавати, медитувати, управляти потоком енергії, навчитеся відчувати своє тіло. У більшість видань включені статистичні дані, реальні кейси, результати багаторічних досліджень (наприклад, «Китайське дослідження» Коліна й Томаса Кемпбеллів побудоване на основі 27-річної лабораторної програми). Усе для того, щоби вони були максимально застосовні на практиці.

247 грн
380 грн
360 грн
400 грн
270 грн
350 грн
490 грн
221 грн
340 грн
220 грн
AWARD KBU
220 грн
300 грн
295 грн
220 грн
225 грн

Книги від таких експертних авторів як Стівен Гандріх, Іцхак Пінтосевич, Корін Світ, Адам Кей і Наталія Самойленко доводять: бути здоровими ніколи не пізно! Не варто чекати понеділка, щоби почати бігати вранці або змінити звички харчування — почніть сьогодні, почавши читати літературу про здоровий спосіб життя.

Чим ще корисні книги про здоров’я?

Крім єдиного для зібраних у цьому розділі книг принципу: «Щоби бути щасливим, треба бути здоровим!», ви також дізнаєтеся:

  • чи існують секрети довголіття;
  • що відбувається з нами, поки ми спимо;
  • як мікроби в кишківнику керують нашими емоціями;
  • в чому користь від вірусів небезпечних хвороб;
  • які шкідливі міфи пов’язують із їжею;
  • чому серце — найважливіший орган нашого тіла;
  • як організувати систему спортивного харчування;
  • і багато іншого!

Телефонуйте, й наші менеджери допоможуть підібрати цікаві для вас книги про медицину і здоров’я. Ваше замовлення доставлять по Києву та Україні в найкоротші терміни, зручним вам способом. Нехай вибрана вами література надихне на роботу над собою й підштовхне до корисних змін у вашому житті!

Сьогодні купили