Книги з управління виробництвом, організації виробництва ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Управління виробництвом

Успішний керівник щодня стикається з непростими завданнями: потрібно надихати, стежити за інноваціями, виводити бізнес на нові висоти. Тому хорошими помічниками в цьому будуть книги з управління виробництвом, представлені в інтернет-магазині ділової літератури kniga.biz.ua.

Вибір читачів
605 грн
416 грн
475 грн
365 грн
441 грн
498 грн
492 грн
529 грн
384 грн
498 грн
554 грн
390 грн
180 грн

Первинне завдання виробничого управління — прогнозування майбутніх проблем і пошук способів запобігання у роботі організації. У рішенні проблем, пов’язаних із цією сферою менеджменту, залучені фахівці й техніки з планування, топменеджери, власники бізнесу. Досвід Google, Amazon, Netflix, Etsy, Ford Motors, Toyota і багатьох інших допоможе визначити, які з методик та інструментів підійдуть конкретно вашому бізнесу: від «гнучкого розроблення» до DevOps.

Ви дізнаєтеся, як теорія обмежень Голдратта протягом 30 років залишається ефективною, як за допомогою ТРВЗ шукати рішення винахідницьких завдань та з яких елементів складається успіх компанії.

Чим ще корисні книги з виробничого менеджменту?

Щоби перевести компанію в лігу «найкраща серед перших», потрібно використовувати весь набір розроблених наукою й корпораціями інструментів, завдяки яким останні стали відомими в усьому світі. З їхнього досвіду, зібраного в книгах із організації виробництва, ви дізнаєтеся:

  • як інтегрувати принципи lean production («бережливого виробництва») у власній компанії;
  • як оптимізувати структуру підприємства;
  • як працювати з такими інструментами як U-shape, «дерево стратегії й тактики», «виконання замовлень у строк» ​​(due date performance, DDP);
  • як розробити індивідуальну модель виробничого планування;
  • як підвищити надійність поставок;
  • наскільки важливий Process Of On-Going Improvements для сучасного бізнесу;
  • як налагодити ефективну взаємодію між відділом продажів і виробництва;
  • і багато іншого!

Замовляйте на сайті інтернет-магазину ділової літератури kniga.biz.ua і ми доставимо книги в будь-яке місто України!

Сьогодні купили