Книги з управління виробництвом, організації виробництва ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Управління виробництвом

Успішний керівник щодня стикається з непростими завданнями: потрібно надихати, стежити за інноваціями, виводити бізнес на нові висоти. Тому хорошими помічниками в цьому будуть книги з управління виробництвом, представлені в інтернет-магазині ділової літератури kniga.biz.ua.

176 грн
195 грн
590 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
610 грн

Первинне завдання виробничого управління — прогнозування майбутніх проблем і пошук способів запобігання у роботі організації. У рішенні проблем, пов’язаних із цією сферою менеджменту, залучені фахівці й техніки з планування, топменеджери, власники бізнесу. Досвід Google, Amazon, Netflix, Etsy, Ford Motors, Toyota і багатьох інших допоможе визначити, які з методик та інструментів підійдуть конкретно вашому бізнесу: від «гнучкого розроблення» до DevOps.

Ви дізнаєтеся, як теорія обмежень Голдратта протягом 30 років залишається ефективною, як за допомогою ТРВЗ шукати рішення винахідницьких завдань та з яких елементів складається успіх компанії.

Чим ще корисні книги з виробничого менеджменту?

Щоби перевести компанію в лігу «найкраща серед перших», потрібно використовувати весь набір розроблених наукою й корпораціями інструментів, завдяки яким останні стали відомими в усьому світі. З їхнього досвіду, зібраного в книгах із організації виробництва, ви дізнаєтеся:

  • як інтегрувати принципи lean production («бережливого виробництва») у власній компанії;
  • як оптимізувати структуру підприємства;
  • як працювати з такими інструментами як U-shape, «дерево стратегії й тактики», «виконання замовлень у строк» ​​(due date performance, DDP);
  • як розробити індивідуальну модель виробничого планування;
  • як підвищити надійність поставок;
  • наскільки важливий Process Of On-Going Improvements для сучасного бізнесу;
  • як налагодити ефективну взаємодію між відділом продажів і виробництва;
  • і багато іншого!

Замовляйте на сайті інтернет-магазину ділової літератури kniga.biz.ua і ми доставимо книги в будь-яке місто України!

Сьогодні купили