Книги по темі Ораторське мистецтво, риторика купити в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Ораторське мистецтво, риторика

Не кожен із нас може виступати публічно, не відчуваючи стрес і хвилювання. Багатьом публічні виступи даються важко й болісно, ​​але через рід діяльності це просто необхідно. Сьогодні публічні комунікації і виступи на різних заходах стали частиною нашого повсякденного життя. Прикро, коли важливі та цікаві теми залишаються непочутими, тому що оратор не зміг налагодити психологічний контакт і донести свою думку до аудиторії. Гарна новина полягає в тому, що ораторські здібності можна розвинути, як і будь-який інший навик. На сьогодні є велика кількість курсів та тренінгів із риторики. Крім того, завжди можна звернутися до книг з ораторського мистецтва, щоби самому познайомитися з основними правилами ораторського майстерності й публічних виступів.

310 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
330 грн
470 грн
420 грн
950 грн
235 грн
390 грн
720 грн
800 грн
220 грн
299 грн
290 грн
441 грн

Які бувають книги з риторики

Залежно від індивідуальних потреб читачі можуть вибрати ораторську літературу таких напрямів

  • Біографії великих ораторів від античності до наших днів;
  • Корисні поради та лайфхаки публічних виступів;
  • Як ефективно вести переговори й робити презентації;
  • Психологічні аспекти взаємодії зі слухачами.

У першій категорії книги розповідають, як виступали знамениті політичні діячі, відомі особистості, їхні методи ведення переговорів, публічних дебатів, виступів. Для тих читачів, яким необхідно самостійно підготуватися до промови або презентації, підійдуть практичні вказівки та рекомендації. Читач зможе подолати почуття ніяковості перед публічним виступом, навчиться знаходити спільні теми для розмов із незнайомими співрозмовниками на заходах, підтримувати невимушену світську розмову. Для більш поглибленого вивчення теми успішних ораторських виступів, можна вибрати літературу, що навчає навичкам переконання і психологічного впливу на співрозмовників.

Де купити книги з ораторського мистецтва

Каталог нашого інтернет-магазину ділової літератури пропонує великий вибір літератури з риторики й навичок ведення ділових переговорів і презентацій. Телефонуйте, і наші менеджери підберуть необхідні вам ораторські книги. Доставка книг здійснюється по Києву й Україні. Замовляйте книги для розвитку ораторських здібностей, спілкуйтеся ефективно, успішно ведіть переговори, аргументуйте й переконуйте своїх опонентів!

Сьогодні купили