Книги по темі Взаємовідносини та секс купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Взаємовідносини та секс

Здавалося б, з появою соціальних мереж і загальною диджиталізацією питання людських взаємовідносин стане простіше. Популярність дейтинг-застосунків і сімейних психологів свідчить про протилежне. Все більше результатів наукових досліджень про гендер і відносини лягають в основу книг про психологію відносин, любов і секс. Уміння гармонійно співіснувати один з одним є актуальним навіть в цифрову епоху. Тому в книжковому інтернет-магазині kniga.biz.ua ви знайдете кращі книги з психології відносин: з цінними рекомендаціями, тестами й корисними фактами. В них такі автори як Андрій Курпатов, Гері Чепмен, Нік Вуйчич, Мішель Броді спростовують поширені забобони, розглядають моногамність, полігамність, феромони з точки зору науки: анатомії, психології, фізіології сексуальності, нейробіології, конфліктології та соціології. Література в цьому розділі допоможе розвіяти типові страхи, які здатні зруйнувати здорові відносини.

510 грн
115 грн
450 грн
446 грн
495 грн
278 грн
132 грн
290 грн
Вибір читачів
360 грн
Вибір читачів
360 грн
252 грн
105 грн

Чим ще корисні книги з психології відносин?

З нашого топу книг з психології відносин ви також дізнаєтеся, як:

  • зрозуміти себе і свого партнера;
  • перетворити секс в гармонійну частину свого життя;
  • влаштовані статеві органи;
  • навчитися відчувати власне тіло;
  • знайти спільну мову зі своєю другою половинкою;
  • вирішувати конфлікти й налаштовувати сімейні відносини;
  • розрізняти види любові: від батьківської до тоталітарної;
  • навчитися довіряти партнеру;
  • і багато іншого!

Які книги про відносини та секс рекомендує kniga.biz.ua

Один з бестселерів на все часи про психологію любові — книга Гері Чепмена «П’ять мов любові. Версія для неодружених». Взявши за основу свій багаторічний досвід консультації сімейних пар, автор виробив концепцію мов любові, що індивідуальні для кожної людини й відповідають тим способам прояву почуттів, які важливі для конкретної особистості. Гері Чепмен доступно і просто розповідає про те, як визначити свою мову любові, як висловлювати почуття і вибудовувати відносини з близькими людьми.

Наш ТОП був би неповним без Стівена Кові і його книги «7 навичок високоефективних сімей». Це вже восьме видання, і в ньому автор відточив свою відому концепцію семи навичок — вже для сімей. Сам Кові в передмові до книги написав, що цінує сім’ю понад усе на світі, тому його робота відрізняється щирістю і практичністю. Він дійсно хотів полегшити життя багатьох сімей, тому через всю книгу проходить історія його власної родини — як вони разом намагалися (зі перемінним успіхом) застосовувати описані навички.

Вже читали ці книги або хочете підібрати щось більш спеціалізоване? Звертайтеся до фахівців з продажу kniga.biz.ua і вони допоможуть сформувати замовлення, яке ми доставимо за 2 дні в будь-яке місто України!

Сьогодні купили