Книги з державного управління, купити книгу про муніципальне управління в Києві та Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Державне управління

Управління державою — дуже складний механізм роботи органів влади й посадових осіб. Але на сьогодні все більше людей цікавиться будовою державного порядку, історією різних державних устроїв, дослідженням політичних подій, як минулого, так і останніх років. Особливо актуальні подібні запити на тлі непростих геополітичних ситуацій, що склалися у світі останніми роками.

290 грн
350 грн
250 грн
370 грн
475 грн
500 грн
190 грн
40 грн
50 грн
210 грн
120 грн
150 грн
181 грн
190 грн
190 грн

Які теми підіймають Книги з державного управління

Книги з управління державою допоможуть розібратися читачам в цьому непростому питанні. Умовно можна виділити кілька категорій книг даного напрямку:

  • Історія становлення державності в різні епохи;
  • Механізми встановлення зовнішньої й внутрішньої політики;
  • (Авто) біографії великих політиків, чий внесок в розвиток державного ладу, економіки своїх країн є безцінним.
  • Прогнози розвитку світової політики й економіки найбільших країн світу.
  • Навчальні видання для студентів, які вивчають політологію, економіку та історію, міжнародні відносини та інші дисципліни.
  • Роздуми світових лідерів: як будувати демократичне суспільство

У літературі з управління державою йдеться про історичний процес розвитку держав, економіки, соціальних товариств, проблеми, що стоять перед державами й світовими лідерами. Якщо читачів захоплюють роздуми політиків і експертів в галузі управління державою, то їм будуть цікаві та корисні книги Іцхака Адізеса, одного з кращих бізнес-консультантів у світі, в яких він розмірковує про природу держави, її еволюцію, проблеми глобалізації та світових фінансових криз. Колишній держсекретар США Кондоліза Райс розмірковує про джерела демократії й методи побудови демократичної держави. Що для звичайних громадян значить «свобода»? Досвід побудови демократії в країні особливо цінний для наших реалій.

Окреме місце займають книги, які розглядають роль держав у забезпеченні міжнародної безпеки. У часи, коли світ потерпає від терористичних атак, ця тема звучить особливо гостро. Саме такий мотив простежується в книгах багатьох провідних політиків світу: від сера Вінстона Черчилля до прем’єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер.

Якщо ви хочете глибше зрозуміти роль держави в сучасному світі, причини глобальних зрушень і геополітичних змін, від чого залежить економічне зростання країн, чому одні спільноти роблять якісні стрибки, а інші залишаються країнами «третього світу» — книги з державного управління дають розгорнуті, фундаментальні відповіді.

Наш інтернет-магазин представляє великий вибір книг з управління державою для широкого кола читачів. Телефонуйте, і наші співробітники допоможуть зробити правильний вибір літератури. Ви можете купити книги з доставкою по Києву та Україні. Замовляйте цікаву для вас літературу, читайте усвідомлено і будьте в курсі розвитку останніх політичних подій в країні та у світі.

Сьогодні купили